“Klaja nerēķināšanās ar citiem!” Vecāki pie Baložu vidusskolas regulāri pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus

Alise Kubiloviča

Autors: Alise Kubiloviča

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ar lielu rūpību un uzmanību iesaistās sadzīvisku konfliktu un nebūšanu risināšanā.

2 komentāri

Liela daļa vecāku, kuri rīta stundās ved atvases uz Baložu vidusskolu, pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, apstājoties uz vai pie gājēju pārejas, tādējādi, mudinot arī aizmugurē esošos autovadītājus, pārkāpt satiksmes noteikumus, šķērsojot balto nepārtraukto līniju, lai apbrauktu stāvošās automašīnas.

Apkārt vidusskolai ir vairāki stāvlaukumi. Tāpat pie skolas izbūvētas apstāšanās vietas, kuras paredzētas vecākiem, lai droši varētu izlaist bērnus pie skolas. Tomēr lielākā daļa autovadītāju pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus, apgalvojot, ka izbūvētās kabatas bieži aizņem blakus mājā dzīvojošie cilvēki.

Baložu pilsētas pārvaldnieks Lauris Bergmanis nenoliedz, ka ir iedzīvotāji, kuri apstāšanās vietas izmanto kā stāvvietas. Pie Baložu izglītības iestādēm dežurējot pašvaldības policija, kura uzmana teritoriju un kontrolē to, lai autovadītāju noteikumus nepārkāptu.

Baložu vidusskolai paredzēta tālāka attīstība – plānots būvēt jaunu skolas korpusu un stadionu. Izstrādātais projekts paredz, ka tiks labiekārtotas arī jaunas stāvvietas, lai nodrošinātu drošu piekļuvi pie skolas.