”Kaut kāds lauku pāķis!” Gobzems bēg no ”Bez Tabu” un izvairās runāt par puņķu ēšanu

Vērīgākie politikas vērotāji joprojām nespēj beigt brīnīties par Saeimas deputāta Alda Gobzema rīcību kārtējās sēdes laikā, kad tautas priekšstāvis urbinājis degunu un tūlīt pēc tam pirkstu iebāzis mutē.

Atpakaļ uz rakstu

132 komentāri

 • Ligita Ose

  Ligita Ose

  Nu neēda viņš nekādus puņķus.Kā nav kauna medijiem nepārtraukti vajāt vienu cilvēku .Visi tie kas vajā cilvēkus,drīz paši tiks vajāti. TV žurnālisti ir kļuvuši pilnīgi zemiski.Kauns ka tādi strādā TV.Viņiem nav nekādas žurnālistu ētikas.
 • Madara Madara

  Madara Madara

  Cik mułkīgi, lai neteiktu neko vairāk.. ?‍♀️
  #beztabu
 • Gaisma Koligina
  +16 +16 0

  Gaisma Koligina

  Sabiedrība brīnās,ka skolās valda nežēlība.Lūk,piemērs,kā žurnālisti rīkojas-vai tas nav nežēlīgi?Īsta pamācība bērniem- nedēļu apsmiet kādu par neveiklu situāciju gan žurnālos, gan TV,gan uz ielas!!!
 • Mārcis no laukiem

  Mārcis no laukiem

  Izlasīju noskatījos nekas īpaš visi cilvēki to ir darījuši nevienam gar to nav daļas kasu dibenu vai ēdu puņķi vienīgais par ko palika kauns 'žurnālistu'uzvedība riktīga taisnā zarna kas iekšā tas ārā
 • .

  .

  Fui žurnālistam! Vai tiešām šis fakts ir viņa notērētā darbalaika un raidījuma laika vērts? Vai Bez Tabu ir pārvērties par tenku raidījumu? Vai tiešām bija jāpazemo cilvēks? Fui, fui, fui Bez Tabu!
 • Ināra

  Ināra

  Besiī ārā,ko var vienam cilvēkam piesieties par puņķiem,kurš liekot roku uz sirds var zvērēt,ka paši nav tā darījusi?-aha,tur jau tā lieta!Otra acī redz putekli,bet savā pat baļķi nepamana.Un kur tad izpalika komentāri par tiem,kuri gulēja sēžu laika,vai spēlējas ar telefonu,vai vispār klaču sita?
 • Kauns

  Kauns

  Ja šo dotetu valsts tad reportieriem būtu jatvadas no darba!nesmu fans kādai partijai bet par tādu mega sižetu nu bāc!!Reportieris būtu bārdu reti tizlo nodzinis pa to laiku ko tērēja Gobzemu lieki tramdijot ?
 • Armands Briedis

  Armands Briedis

  Varbūt pietiks vienreiz par Aldi visādus ,,sū...s,,rakstit.Jau līdz kaklam.Lai tak cilvēks dara ko ir iecerējis,kāpēc jābāžas viņam virsū.Tā kā tādas klaču bābas.Lai gan,latviešiem tas teiciens -latvietis latvietim saldajā ēdienā tiešām taisnība !!
 • Zinta

  Zinta

  Varētu padomāt,ka kāds savas dzīves laikā nav pamēģinājis ēst savus puņķus!?!?!Smieklīgi.visi ļoti inteliģenti.tādi laikam ir tikai latvieši-gatavi viens otru noēst un cita acī skabargu ieraudzīt-pats savā baļķi neredz!kauns.kurš tad ir tik ideāls šajā pasaulē?es gribētu to cilvēku redzēt!bez tabu arī nekas cits vairs nav ko darīt,kā tik puņķus meklēt...
 • Mareks

  Mareks

  Šis sižets tikai pierāda, ka žurnālisti nodarbojās ar muļķībām. Špaks kā mazs bērns un apkaunojoši ka kānāls kautko tādu atbalsta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!