”Kaut kāds lauku pāķis!” Gobzems bēg no ”Bez Tabu” un izvairās runāt par puņķu ēšanu

Vērīgākie politikas vērotāji joprojām nespēj beigt brīnīties par Saeimas deputāta Alda Gobzema rīcību kārtējās sēdes laikā, kad tautas priekšstāvis urbinājis degunu un tūlīt pēc tam pirkstu iebāzis mutē.

Atpakaļ uz rakstu

132 komentāri

 • Ainārs

  Ainārs

  Pats reportieris Špaks sevi kārtīgi pazemojis šajā sižetā, tādējādi nonivelējot pašu raidījumu. Ja spēcīgu saturu nevar izveidot, tad jāķerās klāt pie slikto ieradumu meklēšanas, jo tas vismaz paceļ reitingu un citi var pasmiet.
 • Nokaitinātais
  0 -10 -10

  Nokaitinātais

  Nav brīnums, ka arī baložus laiž. Tādiem nav kauna un pieklājības manieres kaut kur citur klīst. Tēlo no sevis baigo varoni, bet cīmredzams, ka apzinās, ka viņš ir riktīgā pakaļā un viņš nav nekāda svarīga perdona no visutienes met ārā, kā ietielīgs āzis tēlo no sevis varoni un negrib atzīt, ka pamatīgi nolohojies un nepakam negri "krist mēslos" ar savu ğīmi.
 • Nikaitinātais

  Nikaitinātais

  Nav brīnums, ka arī bsložus laiž. Tādiem nav kauna un pieklājības manieres kaut kur citur klīst. Tēlo no sevis baigo varoni, bet cīmredzams, ka apzinās, ka viņš ir riktīgā pakaļā un viņš nav nekāda svarīga perdona no visutienes met ārā, kā ietielīgs āzis tēlo no sevis varoni un negrib atzīt, ka pamatīgi nolohojies un nepakam negri "krist mēslos" ar savu ğīmi.
 • kotlete

  kotlete

  Gan jau laiž arī baložus, bet par tiem neraksta, tie jau savējie...
 • ja bet

  ja bet

  vins vispar nokluseja pirms tam veikto kustibu un tad deguna,galu Gala mute.Klusesana acimredzot,piekrisana.Galvenais,lai sedes Laika nelaiz balozus…..

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!