”Kaut kāds lauku pāķis!” Gobzems bēg no ”Bez Tabu” un izvairās runāt par puņķu ēšanu

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

132 komentāri

Vērīgākie politikas vērotāji joprojām nespēj beigt brīnīties par Saeimas deputāta Alda Gobzema rīcību kārtējās sēdes laikā, kad tautas priekšstāvis urbinājis degunu un tūlīt pēc tam pirkstu iebāzis mutē.

Pie raidījuma ”Bez Tabu” vērsušies vairāki skatītāji ar lūgumu noskaidrot, kādēļ Gobzems šādi rīkojies. Rīgas ielās sastaptie iedzīvotāji par Gobzema rīcību izsakās ļoti skarbi. No zākāšanas par ”lauku pāķi” līdz salīdzināšanai ar bezpajumtniekiem, kuri rīkojoties tāpat.

Jānis
Šausminās par deputāta rīcību

Sēdē šo darīt… Skarbi. Kā viņš vispār līdz turienei nonāca? Kaut kāds lauku pāķis. Ja godīgi, es esmu lauku pāķis, bet es tā neatļautos darīt.

Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks savā “Twitter” kontā gan izteicis citu variantu par deputāta rīcību sēdes laikā: ”Gobzems, visticamāk, urķē iepriekšējā naktī sašņaukto. Es jau nu tiešām zinu, kā tas izskatās.”

Interneta ašākie prāti pat radījuši dziesmu par deputāta neveiklo situāciju Saeimas sēdes laikā, kā arī tīmeklī atrodami vairāki attēli, kuros Gobzema rīcība tiek izsmieta.

Saeimas ēkā sastaptais deputāts Gobzems, ieraugot ”Bez Tabu” filmēšanas komandu, straujiem soļiem dodas prom, iemūkot liftā. Raidījuma žurnālisti deputātam devās pa pēdām, lai rastu atbildi uz skatītāju uzdoto jautājumu. Skaties sižetu un uzzini, ko žurnālistiem atbildēja Saeimas deputāts Gobzems.