”Kaut kāds lauku pāķis!” Gobzems bēg no ”Bez Tabu” un izvairās runāt par puņķu ēšanu

Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

132 komentāri

Vērīgākie politikas vērotāji joprojām nespēj beigt brīnīties par Saeimas deputāta Alda Gobzema rīcību kārtējās sēdes laikā, kad tautas priekšstāvis urbinājis degunu un tūlīt pēc tam pirkstu iebāzis mutē.

Pie raidījuma ”Bez Tabu” vērsušies vairāki skatītāji ar lūgumu noskaidrot, kādēļ Gobzems šādi rīkojies. Rīgas ielās sastaptie iedzīvotāji par Gobzema rīcību izsakās ļoti skarbi. No zākāšanas par ”lauku pāķi” līdz salīdzināšanai ar bezpajumtniekiem, kuri rīkojoties tāpat.

Jānis
Šausminās par deputāta rīcību

Sēdē šo darīt… Skarbi. Kā viņš vispār līdz turienei nonāca? Kaut kāds lauku pāķis. Ja godīgi, es esmu lauku pāķis, bet es tā neatļautos darīt.

Reklāmas speciālists Ēriks Stendzenieks savā “Twitter” kontā gan izteicis citu variantu par deputāta rīcību sēdes laikā: ”Gobzems, visticamāk, urķē iepriekšējā naktī sašņaukto. Es jau nu tiešām zinu, kā tas izskatās.”

Interneta ašākie prāti pat radījuši dziesmu par deputāta neveiklo situāciju Saeimas sēdes laikā, kā arī tīmeklī atrodami vairāki attēli, kuros Gobzema rīcība tiek izsmieta.

Saeimas ēkā sastaptais deputāts Gobzems, ieraugot ”Bez Tabu” filmēšanas komandu, straujiem soļiem dodas prom, iemūkot liftā. Raidījuma žurnālisti deputātam devās pa pēdām, lai rastu atbildi uz skatītāju uzdoto jautājumu. Skaties sižetu un uzzini, ko žurnālistiem atbildēja Saeimas deputāts Gobzems.

TOP komentāri

 • Johaidi!

  Johaidi!

  redziet, viens Idiots reportieris ar cāļa smadzenēm pasviež ēsmu tik pat trulai ļaužu masai, lai aprietu apsmietu cilvēku.Tur daudz prāta nevajag.Tāds cūciskums nav pieredzēts! Beidziet,aiz katra cilvēka ir ģimene, iejūtieties kaut uz mirkli cita ādā.Šodien žurnālisti,reportieri nav sava amata cienīgi,kauns par savu tautu!
 • Ainārs
  +94 +85 -9

  Ainārs

  Pats reportieris Špaks sevi kārtīgi pazemojis šajā sižetā, tādējādi nonivelējot pašu raidījumu. Ja spēcīgu saturu nevar izveidot, tad jāķerās klāt pie slikto ieradumu meklēšanas, jo tas vismaz paceļ reitingu un citi var pasmiet.
 • velone
  +73 +65 -8

  velone

  Es domāju, ka katrs no mums tumsas aizsegā ir ēdis puņķus. Labi, vajag padomāt par to, ka esi publiskā telpā un tevi var nolinčot pat par nevainīgu šķaudienu, bet, vai tas ir svarīgākais ko šis cilvēks ir veicis savā dzīvē, ka jāceļ tāda brēka? Ja par tādiem mēsliem var saņemt algu, tad es arī gribu būt žurnālists! Valsts tādiem ir maksājusi par augstāko izglītību, bet par šādiem sižetiem pietiek ar pāris koridoriem pamatskolā...nožēlojami...es domāju, ka sižeta autori vēl ir lepni ar sevi...Gobzems vismaz rakājās savā degunā, bet Jūs pa viņa sūdiem...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl