Kauns un negods! Liepājā rindā pie zobārsta bērniem jāgaida pat divi gadi

Latvijas trešajā lielākajā pilsētā Liepājā ir tikai divi zobārsti, kuri noslēguši līgumu ar valsti par pakalpojumu sniegšanu nepilngadīgajiem. Citi zobārsti savās privātpraksēs pat atsakās bērnus pieņemt.

Atpakaļ uz rakstu

23 komentāri

 • 3 bērnu mamma

  3 bērnu mamma

  Labdien!
  Vai tiešām tas ir normāli , ka zobārsts Liepājā jāgaida 36 mēneši gaidīšanas rindā. Bija situācija , ka bērnam vajadzēja salabot zobu, pa maksu, 81 EUR. Kur ir mūsu bezmaksas medicīna bērniem? Ne viens zobārstniecība Liepājā neņem bērnus valsts apmaksātus, jo nēesot līgums. Vai tiešām 23 zobārstniecībās vecāki ved pa maksu, jo citu iespēju nav?
  Ar cieņu,
  3 bērnu mamma no Liepājas
 • Mamma

  Mamma

  Es ar saskaros ar tadu pašu bēdu, auzbraucām uz Skrundu un salaboja. Jauka dakterīte un gaidit ar ilgi nevajadzēja.
 • Santa

  Santa

  Bérns pie zobārsta rindā gaidīja 2ménešus un protams tas viņam bija maksas pakalpojums!
 • Zane

  Zane

  Nu, tad jau laikam pastāstīšu, kā klājas mums. Dzīvojam Krievijā, jau astoņus gadus. Tikko kā atbraucām, kad puikam sāka šūpoties piena zobs, paši izraut nevarējām. Vēl ne dokumenti nebija gatavi, nekā. Piezvanīju bērnu poliklīnikai, pastāstīju, kāda ir situācija. Reģistratūrā teica, ka bez dokumentiem citas valsts pilsoņus viņi īsti pieņemt nevarot, taču ieteica pazvanīt privātajiem. Sameklēja man telefona numuru, teica, ka tur noteikti pieņemšot. Ahā. Labi. Piezvanīju. Man saka: jā, nāciet droši, šopēcpusdien pieņemsim. Aizgājām. Mūs tur piereģistrēja ar Latvijas pasēm, tāpat. Daktere apskatīja zobus, pavaicāja, vai pretsāpju injekciju vajagot. Ka par to būšot jāsamaksā. Nolēmām, ka vajag. Ārste injicēja zāles, pēc 15 minūtēm bērns tika vaļā no zoba. Kasē pavaicāju, cik jāmaksā. Par zoba raušanu - 100 rubļi, vēl 100 - par injekciju, tātad kopā apmēram 3 eiro. Vīrs pie tās pašas dakteres laboja divus zobus. Par abiem privātajā klīnikā samaksāja apmēram 12 eiro.
 • Nīna

  Nīna

  Kad bērni bija maziņi,arī zobiņus ārstējām Liepājā,līdz nebija vairs līguma ar valsti!Tagad vedu meitu uz Kuldīgu pie ļoti labas dakterītes!Kolosāla attieksme gan pret pieaugušajiem,gan bērniem!.....bet visa šī situācija tiešām ir murgs!
 • Kauns un negods

  Kauns un negods

  Ražojumu "vecāki" kuri tik virina un bezpridzelā dzemdējas.
 • Oksana

  Oksana

  Pie kura tad zobārsta Grobiņā nav tik lielas rindas? Decembrī mums piedāvāja pierakstu uz 5.01.2021!!!
  Uz to brīdi meitai (13 gadi) ļoti sāpēja zobs.Vienīgais, kur mēs varējām tikt pie bērnu zobārsta - Kuldīgā, Smilšu ielā. Bet....piedodiet, salabojot BĒRNAM divus zobus, mēs jau samaksājām pāri 500€!!!! Gribās uzdot to pašu jautājumu - par ko mēs maksājam valstīj nodokļus????!!!
 • Bezzobis

  Bezzobis

  Štālbergas kundze, pazvaniet uz Grobiņas zobārstniecībām un pierakstiet bērnu tur rindā. Tās gals jaušams ap 2020. gada sākumu
 • Jasminite

  Jasminite

  Mums gan ira paveicies ar zobarsti mazajiem. Mēs no Liepājas braucam uz Kuldīgu tur ira Valsts apmaksāta un pati drošāka dakterite. Rinda jāstāv augstākais menesi,bet ja sāp zobs tad ira jabrauc turp un noteikti kad pieņems ja vienīgi bišķi jāpagaida. Strādā viņa līdz 14.00.
 • Liene

  Liene

  Liepājā bērnus nepieņem arī par maksu. Reti, kur var pierunāt. Ņem tikai "savējos" -- tos, kas jau iepriekš ir kaut kād tikuši vai vecāku bērnus, kuri jau tur iet. Bet - zinu, ka ir kas iet uz valsts apmaksāto un tika pat ļoti ātri. Pieaugušajiem jau līdzīgi - vismaz 3 mēnešu rinda un ja ir akūti, tad neiespējami gandrīz vai. Pirms dažiem gadiem bija gandriz katrai zobārsniecības klīnikai līgums ar valsti, bet - pateicoties tam, ka valsts negrib neko maksāt, līgumus nepārslēdza. Bet, protams, ja katru kustīgu piena zobu iet raut ārā, nu tur tiešām daudz salecas darba

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!