4 komentāri

“Tas ir pilnīgi apzināti darīts, lai uz valsts svētkiem cilvēkiem sabojātu garastāvokli,” tā izsakās kāds kungs, kurš svētdien, 20. novembrī, apmeklējis Meža kapus un Raiņa kapus. Uzskata, ka kapsētā atkritumi nav izvesti kopš valsts svētkiem. Konteineri pārpildīti, un atkritumi kopā ar vecajām lapām samesti kaudzēs.

Pie Raiņa kapu ieejas uzstādīti kapsētu iekšējās kārtības noteikumi, tajos norādīts, ka apmeklētājiem aizliegts piegružot kapsētas teritoriju un patvaļīgi veidot atkritumu kaudzes. Tomēr citas iespējas viesiem neatliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bez Tabu Raiņa kapus apseko trīs dienas pēc skatītāja zvana, 23. novembrī, un arī novēro to pašu. Raiņa kapi burtiski slīgst atkritumos. Noprotams, ka cilvēki ne vien atzīmējuši svecīšu vakaru, bet arī uzkopuši tuvinieku atdusas vietas.

Tīrību kapsētā novērtē Rīgas domes deputāts Valdis Gavars, jo šeit apglabāti arī viņa piederīgie. Viņš uzskata, ka tādos īpašos gadījumos kā svecīšu vakars atkritumu izvedējiem vajadzētu strādāt arī brīvdienās – sestdienās, svētdienās. Viņaprāt, esot jāpārskata līgums ar pakalpojumu sniedzējiem.

Rīgas domes mājokļu un vides departamenta kapsētu pārvaldei noslēgts līgums ar firmu “Pilsētvides serviss”. Pēdējo reizi atkritumi tika izvesti 17. novembrī, pirms valsts svētkiem, un lēmumu nestrādāt svētdienā pieņēma kapsētu pārvalde.

Kapsētu pārvaldes priekšnieks Gints Zēla skaidro, ka svētdien kapsētā esot bijis ievērojams cilvēku pūlis un drūzmēšanās, un smagā tehnika būtu cilvēkiem vēl vairāk sabojājusi svētkus.

Savukārt pirmdiena kapsētai esot brīvdiena, priekšnieks gan norāda, ka atkritumu savācēji strādā jau kopš pirmdienas, bet vēl trešdienā, vismaz Raiņa kapos, atkritumu konteineri bija pārpildīti.

Cilvēkiem esot jāsaprot, ka atkritumu tvertnes ir pārpildītas visos kapos, un sola kapsētas sakopt līdz šīs nedēļas beigām. Šāda situācija izveidojusies, jo negaidīti uzsnidzis sniegs, un šīs bija vienīgās brīvdienas, kad cilvēkiem bija iespējams sakopt savu tuvinieku kapus.

Foto

TOP komentāri

 • SO.
  0 0 0

  SO.

  Ziemā sniegs, pavasari, rudeni lietus, vasarā putekļi un smiltis-Rīga ir viena dabas katastrofu zona, ir gan Jums grūta dzive!
 • rita
  0 0 0

  rita

  visa riga sligst meslos par nelaimi nokusa sniegs.Deglava iela preti pietura nicgales iela nekad nav tiris un ja kaut kas satirits turpat uz vietas sligst atkritumi .netalu skola deglava iela 41a skoleni iet un priecajas cik jauki cik skaisti.centru to laiza katru bridi ,bet talak nekas nav darits un ta tas bus lidz Latvijas simtgadei un Dziesmu svetkiem.bus ko viesiem priecaties.ja kapec jastrada ja algu maksa par zilam acim.jauki dzivot latvija.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl