Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

Komentāri

Pārdaugavas iedzīvotāja Aina 2015. gadā uzsāka sarakstes maratonu ar Rīgas domes pārstāvjiem, līdz šim ierēdņi darbus ”veiksmīgi” vilcinājuši.

Ainas kundze jau 2015. gada novembrī uzrakstīja Rīgas domes iestādei par Kobes dārza vienīgajām kāpnītes, kas ir avārijas stāvoklī. ”Rīgas dārzi un parki” pārstāve solīja ”virzīt šo jautājumu, lai kāpņu atjaunošana varētu notikt pēc iespējas ātrāk”.

Turpretī 2016. gadā martā tā pati darbiniece atbildēja, ka kāpņu rekonstrukcija paredzēta 2016. gadā. Tuvojoties gada beigām, pārdaugaviete Aina iestādei atgādināja par izteikto solījumu, jo līdz pat septembrim pie kāpņu labošanas neviens tā arī neķērās. Darbu vietā Aina saņēma kārtējo solījumu, ka 2016. gadā kāpņu izbūve ir paredzēta.

Pienākusi 2017. gada aprīļa nogale, taču situācija ar Kobes dārza kāpnēm tā arī nav mainījusies.

Ainas mērs ir pilns, un viņa vērsusies pie raidījuma ”Bez Tabu”:

”Laiks nāk un iet – paliek tikai sliktāk, kā jau tas dabā mēdz būt. Tad nu jautāju raidījumam – varbūt rakstu uz nepareizo adresi (Rīgas domei)? Tas taču Kobes parks – varbūt jāraksta uz Kobi, lai čakli vīri atbrauc šito lietu salabot?”

Pēc ”Bez Tabu” intereses domes ierēdņi sarosījušies un sola darbus drīzumā uzsākt.

Ivo Kiršblats
Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta pārstāvis

Ir zināma kārtība, kā tiek izsludināti konkursi. Ir cilvēki, kuri šos konkursus labprāt apstrīd, birokrātisku iemeslu dēļ šie darbi ir ievilkušies. Remontdarbiem jau pagājušajā gadā tika piešķirti līdzekļi, tagad iepirkuma procedūra ir noslēgusies un darbus sāksim 7., 8. maijā.

Foto

Lasi vēl