“Kas šodien par svētkiem, ka kursē divi 2. tramvaja vagoni?” Novēro sabiedriskā transporta izmaiņas 9. maijā.

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

80 komentāri

“Bez Tabu” saņem zvanu no kādas skatītājas, kura novērojusi, ka tieši 9. maijā pēkšņi kursē divi 2. tramvaja vagoni, lai gan jau kādu laiku 2. un 10. tramvaju maršrutos pasažieri tiek uzņemti tikai vienā vagonā. Skatītāja vēlas noskaidrot, kurš devis tādu rīkojumu un kāpēc tieši 9. maijā?

Zvans “Bez Tabu”

Sakiet, lūdzu, kas tad šodien par tik lieliem svētkiem ir, ka otrais tramvajs šodien no paša rīta, visu dienu “iet” divi vagoni. Divi vagoni, bet ceturtajā maijā “negāja” divi vagoni, tika viens vagons. Es šo nesaprotu vienkārši. Kas par to ir atbildīgs, un kas par to maksā? Pilns Uzvaras parks ar bērniem ir, vai tad viņiem skola nav šodien?

Situāciju skaidro “Rīgas satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane, kura norāda, ka 9. maijā netiek nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports, un pasažieriem ir jāreģistrē brauciens, tātad par to maksā paši iedzīvotāji.

Baiba Bartaševiča-Feldmane
“Rīgas satiksmes” pārstāve

Balstoties uz mūsu iepriekšējo gadu pieredzi un novērojumiem, zinot to, ka vienā vietā masveidīgi koncentrēsies lielas ļaužu masas, mēs iekšēji pieņemam lēmumu par lielākas ietilpības transportlīdzekļa nodrošināšanu. 9. maijs nav nekāds izņēmums, mēdz būt arī Brīvdabas muzejā kādi amatnieku gadatirgi, arī tad mēs nolemjam šajā maršrutā norīkot lielākas ietilpības transporta līdzekļus. Runājot par pieminēto 4. maiju, arī tur, varbūt ne konkrēti 2. tramvajā, bet citos reisos, zinot to, ka būs bezmaksas sabiedriskais transports, tika norīkoti lielākas ietilpības reisi.