”Kas savu rīksti taupa, tas ienīst savu dēlu!” Kristiešu draudze izplata aicinājumu pērt bērnus

Kristiešu draudzes ”Prieka vēsts” mājaslapā publicēts raksts ”7 lietas, kuras jāmāca bērniem”, kurā vairākkārtīgi tiek norādīts, ka vecākiem bērns jāsoda un jāper. Pirms pēršanas kopīgi esot jālūdzas un jāizskaidro, kas bijis nepareizi.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

  • M

    M

    Berni, kurus per, muk no majam un iegust zemu pasapzinu uz visu dzivi, ienist vecakus par persanu, nevis saprot, par ko vinus per, un vel te ir gars saraksts ar to,kas notiek ar tiem berniem, kurus per! Vai to Jus novelat saviem berniem, pargudrisi?! Dunduki!
  • sanchezzz
  • vaņka

    vaņka

    Bērnu tiesību aizsardzības likums tikai veicina vardarbību un necieņu pret apkārtējiem no sīko, izlaisto un nenopērto smerdeļu puses..
  • :-)

    :-)

    Un kāpēc, tad izņēma no mājas lapas mudinājumus pērt bērnus. Ja jau Jūs par to pastāvat un uzskatāt par pareizu, tad nevajadzēja ņemt ārā. Vai arī, kad sajutāt valsts iestāžu rīksti nobijāties. Tad lūk, šeit ļoti labi parādās sekas. Sitot bērnus, Jūs izaudzināt cilvēku, kurš atzīst tikai vardarbību par autoritāti, tad arī rodas cilvēki, kuri nemāk dialogā runāt un sarunāt lietas, bet tikai ar fiziskiem draudiem un ietekmēšanu risina lietas. Vardarbība audzināšanā - tas ir 1000kārt nepareizi!!!!
  • :-)

    :-)

    Tagad kristiešu tārpi visādi mēģinās izlocīties, lai tikai nesauktu lietas īstajos vārdos. Es kristiešiem vēlos novēlēt un iedrošināt - Ja esi īsts kristietis, kurš patiesību tur augstā godā. Tad lūk, neslēpies aiz skaistiem vārdiem un atzīsti, ka Tu sit savu bērnu!!!! Tāla jau, lai laicīgā tiesa lemj ko darīt!
  • Oskars Aniņš

    Oskars Aniņš

    Visiem kas atbalsta pērienu - Jums pašiem vajag pērienu par to ka kādu perat!!! Jūs ar pērienu panākat tikai to, ka bērns izdomās labāku veidu lai viņu nepieķer vai sāks melot tā ka ausis kūst.
    • !

      !

      Nevienu nevajag pērt, pat tos, kuri per citus. Sišana ir atzīšanās tajā, ka cilvēks nemāk ar bērnu strādāt un izskaidrot, kā arī ar savu piemēru parādīt pareizu rīcību. Jā, bērni ir nepaklausīgi, taču saprotiet, ka bērns neklausa, tad, kad nesaprot un uzskata citādi, kad sākat sist, tad Jūs atzīstaties tieši tajā, ka pats nezināt kā izskaidrot un tāpēc ņemat rungu rokā. Sišana ir vājuma pazīme!
  • Daina Laudere

    Daina Laudere

    Sveicināti lasītāji (klausītāji).....tas vārds no Bībeles...........
    Runa neiet par sišanu, dauzīšanu utt, kā šeit dažs interpretē..., bet, ..
    Bērni augot, jau no 2 gadu vecuma sāk "pārbaudīt" savus vecākus, viņi tiepjas, runā pretī, grib darīt daudzas nepareizas (un pat bīstamas) lietas......Bērns pārbauda vecākus, kā tie reaģēs ,ka viņš kādam sit, vai skrien pa ielu prom, vai atņm otram mantas (un pat nozog) utt.....Lieta tāda, ka katram vecākam būtu tas viss laicīgi jāievēro un bērnam stingri jānorāda robežas, kuras NEDRĪKST !!!!...nekad nedrīkst pārkāpt, visas dzīves garumā !!....RĪKSTE var būt gan stingrs vārds, gan kāds sods, vai sliktākajā gadījumā arī žagariņš (ja bērns simtām reižu Jūs neklausa un dara visiem pāri un arī Jums pašiem reāli spļauj virsū , vai sit pa seju (starp citu bērnu dārzā to bieži var redzēt, kā bērni izrīkojas ar savienm vienaudžiem un arī vecākiem, ja tie ko liek darīt,vai nedod ko grib, tad <uzšauj pa muti mammai) .....Bet skolā jau notiek "kari" uz dzīvību un nāvi, liekas , ka tiem bērniem nekas nav iemācīts !!!!
    Tāpēc nesitīsim bērnus, bet audzināsim stingri (kur vajaga) ar vārdu, bet ja arī tas nepalīdz, tad žagariņš arī var palīdzēt parādīt robežas, kuras normāls cilvēks nekad nepārkāps......TAS IR TEIKTS BĪBELĒ.....ieklausieties, Jūsu bērnu nākotnes labā, audzināsim viņus godīgus, laipnus un gudrus....
  • Lasītājs

    Lasītājs

    Nez kāpec agrāk skolās nedežūrēja policija un ar suniem apkārt nestaigāja, tagad katrai skolai ir savs policists. Esmu pateiciga savam tetim kad vins mani nopera par nozagtu naudu no kabatam. Zinu ka parasta paskaidrošana zagsanu nebutu pārtraukusi, taču bailes no pēriena bija labs motivators. Un ari savam bernam labi ja 2x gada sanak ar žagariņu uzšaut. Ļoti labs līdzeklis. Uzreiz labi saprot visu. Nevajag jau zilu pataisit vai sist nost. Bet tiešām noppērt. Mums visur tendence parspīlet.
  • Kristine

    Kristine

    Protams, uzpirktajiem medijiem atkal kristieši jānodirš. Come on, paskatieties uz musdienu paaudzi! Viniem ne tikai perienu vajag. Jebkuram mulkim ir skaidrs, kada ir atskiriba starp perienu un vardarbibu!
  • Zoja
    • vārdsjhj

      vārdsjhj

      Tieši tā! Atceros, kad mani sita bērnībā, neko vairāk kā par kompleksiem man neiemācīja. Man joprojām ir jāsadzīvo ar sekām. Rīkste vairāk ļaunuma nodara nevis miesai, bet garam!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!