Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

3 komentāri

Laikā, kad Rīgas daudzdzīvokļu māju pastkastītes pārpilda politiskās reklāmas, pensionārs Andris cenšas korespondenci šķirot. Ieraugot aploksni ar uzrakstu “Pašvaldības paziņojums”, pat nedaudz sabijies, taču tā izrādījās vien kārtējā partiju reklāma.

Acīmredzot partijas biedri vēl pirms vēlēšanām jau sevi ierindojuši pašvaldības deputātu sarakstā. Andra ģimene sašutumu par reklāmu aprakstīja vēstulē: “Ļoti nekaunīgi (ja ir iedomājušies, pirms vēlēšanas vēl ir notikušas, ka jau ieguvuši kaut vienu vietu pašvaldībā)! Par ētiku nekādas sapratnes.”

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šobrīd vērtē vēstules saturu, gluži tāpat kā citu partiju izstrādātos solījumus, taču to iepakojums neesot KNAB darbības lauciņā. Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrs vērtējot vienīgi reklāmas ar aicinājumu iegādāties preces vai pakalpojumus. Visticamāk, neviens šāda veida paziņojumus neuzrauga.

Politologs Ivars Ījabs uzskata, ka tā ir vēlētāju maldināšana, bet arī piezīmē, ka normāls vēlētājs sapratīs, ka tiek maldinās, un par sarakstu nebalsos. Taču tiesu darbi partijai nedraud, jo brīvā valstī cilvēki sevi var saukt, kā vēlas. Piemēram, ir arī studentu pašvaldības, vēstulē nav norādīts, ka sūtītājs ir Rīgas dome.

Ar Eiroskeptiķu partiju sazināties nebija vienkārši – uz e-pastiem neviens neatbildēja, tāpēc devāmies uz biroju. Pēc kāda laiciņa ieradās arī valdes priekšsēdētājs. Priekšvēlēšanu drudzis, iespējams, atstājis spēcīgu ietekmi uz Igoru Meļņikovu, jo sarunā bija jūtams satraukums. Meļņikovs uzskata, ka tā ir laba forma, kā uzrunāt vēlētājus. Tas neesot reklāmas triks, bet vēstījums vēlētājam. Viss uzrakstītais esot taisnība, tas esot pašvaldības paziņojums, bet no Igora Meļņikova.

Foto

TOP komentāri

 • Juris Riba
  0 0 0

  Juris Riba

  Mieru,tikai mieru,pēc nedēļas šitā sūdu stumšana būs beigusies!
 • Vilnis Priede
 • Irena
  0 0 0

  Irena

  25. vai 26.maijā plkst.19.00 Kongresu zālē Rīgas namu pārvaldnieks un RD uzaicināja Rīgas dzīvokļu īpašniekus. Piedalījās Ušakovs, aicināja dzīvokļu īpašniekus veidot biedrības un RD tad segs 50% no dzīvojamo māju remontiem. šie grozījumi jau bija publicēti un sāks darboties 2018.gadā Tikai kā būs ar jau gadu gadiem uzkrātiem naudas līdzekļiem remontiem neviens nerunāja. Pēc tam bija bagātīgi klāts galds ar bulciņām un cepumiem. Tā bija slēpta priekšvēlēšanu kampaņa, zāle bija pilna ar rīdziniekiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl