1 komentārs

Videoreģistratora pārdevējs tik uzstājīgi reklamējis savu preci, ka Juris nevarējis atturēties un to iegādājies. Kad izmēģinājis, kā kārotā mantiņa darbojas, sapratis, ka kvalitāte nav pieņemama un nolēmis preci sūtīt atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Pasta darbiniece sacījusi, ka nevar pieņemt, jo drošības noteikumi neatļauj sūtīt ierīces ar vadiem un baterijām. Pat neesot pavaicājusi, vai sūtījums paredzēts iekšzemes adresātam, vai jāsūta uz ārvalstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Juris bijis pārsteigts par atteikumu, taču, ja reiz noteikumi neļaujot sūtīt ierīces, kurās ir litija baterijas, tad nekā. Sazinājies ar videoreģistratora pārdevēju, kas atrodas Rīgā, Lāčplēša ielā, sakot, ka pats viņiem aizvedīs preci, taču saņēmis atbildi, ka tā nedrīkstot, pa pastu saņēmis, tāpat arī jāsūta atpakaļ.

Otro reizi devies uz Latvijas Pasta galveno nodaļu, taču arī tur sūtījumu neesot pieņēmuši.

Ierīces ar litija baterijām drošības noteikumi neatļaujot sūtīt. Juris bijis izmisumā, jo tikmēr beidzas līgumā paredzētais preces atdošanas termiņš. Kādam citam pārdot arī, visticamāk, neizdosies, jo internetā sameklējis, ka tādu pašu videoreģistratoru, ko iegādājies gandrīz par 80 eiro, citi veikali pārdod par četrreiz zemāku cenu.

Foto

Latvijas Pasta pārstāve raidījumam Bez Tabu skaidro, ka iekšzemes sūtījumiem saturs neesot jāpārbauda un videoreģistratoru drīkstējis sūtīt. Aviopārvadājumu drošības noteikumi neatļaujot sūtīt ierīces ar litija baterijām vien uz ārvalstīm. Pārliecināta, ka notikusi kļūme klienta komunikācijā ar pasta darbiniekiem.

Juris paliek pie sava, pat neesot ieminējies, ka ierīce jāsūta uz ārvalstīm. Neviens to pat neesot jautājis. Arī atteikuma veidlapā, ko pievienojis precei, skaidri un gaiši norādījis, ka sūta videoreģistratoru uz Rīgu.

Pēc Bez Tabu iesaistīšanās Latvijas Pasta darbinieki tomēr pieņem preci, paši atbrauc pie klienta, atvainojas un videoreģitratoru nogādā pārdevējam.

Video

TOP komentāri

  • Dzika
    0 0 0

    Dzika

    Diezgan smiekligi ar to LV pastu un lidz ar to jasmejas par likumiem vispar- katrs sutijums tiek parraknats, izskatits, ko suta. Izsutot paku no Vacijas, neviens neparbauda, pat neprasa, kas ir ieksa. Laikam uz ekonomiski neattistitajam valstim visu var sutit...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl