Kalvītis: “Kāds man ar to sakars?” Ekspremjera sievas uzņēmums sabojā valsts ceļu, rokot dīķi Aglonas pusē

Latvijas ekspremjera Aigara Kalvīša sievas Kristīnes Kalvītes uzņēmuma īpašumā Aglonas novadā notiek vērienīga teritorijas labiekārtošana ar Lauku atbalsta dienesta līdzfinansējumu. Darbu ietvaros notiek dīķa rakšanas darbi, kurus veic blakus šosejai (P62). Šosejas segums atjaunots pirms dažiem gadiem. Rokot dīķi, lielceļš iegruvis. Iedzīvotāji neizpratnē, kāpēc šādi darbi tik tuvu ceļam atļauti. “Bez Tabu” noskaidro, ka par bojājumu remontu, visticamāk, nāksies maksāt nodokļu maksātājiem.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Ne pa tēmu

  Ne pa tēmu

  Rudenī Kalvīša radiniekam tika organizētas bēres Vecskujenes pamatskolā. Uzreiz grants ceļš (Vecpiebalga- Vecskujene)
  aptuveni 15 km garumā tika uzfrišināts- izdangātās vietās saveda grants kravas, uzgreiderēja utml.
 • Armands

  Armands

  Vai šādos gadījumos nebūtu pilnībā jāaptur rakšanas darbi un jāslēdz tas projekts?
 • Zane
  +12 +12 0

  Zane

  Dīvaini, kāpēc netika izdots neviens jautājums VAS Latvijas ceļi, kas faktiski apsaimnieko šo ceļu? Un cik ilgi vēl būs šis nobrukums? Sākotnēji tas nebija tik plašs...
 • antons
 • Dzintars Raidres

  Dzintars Raidres

  un protams beigas maksas nodokla maksataji par kada kludam un atbildigie netiks saukti pie atbildibas ,ja valsts celos ir saskanots un kads ir uzlicis parakstu uz siem dokumentam tad tas ari lai uznemas atbildibu un maksa no savas kabatas !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!