Kaimiņus tracina vīrietis, kurš regulāri esot “zaļā pūķa” varā un uzvedoties neadekvāti

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

1 komentārs
Kaimiņus tracina vīrietis, kurš regulāri esot “zaļā pūķa” varā un uzvedoties neadekvāti

Jaunolaines daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji ir izmisumā. Viņus tracina kaimiņš, kurš vadot automašīnu alkohola reibumā, metot pa logu laukā stikla pudeles un uzvedoties neadekvāti. Par problēmu ar kaimiņu ziņojuši atbildīgajiem dienestiem, bet bez rezultāta, aicina palīgā televīziju.

Jaunolaines daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji skandina trauksmes zvanus, vēl pirms notikusi nelaime. Ja kāds cietīs kaimiņa neadekvātas rīcības dēļ, būšot par vēlu. Reiz dzērumā jau esot appludinājis māju ar kanalizācijas saturu. Kaimiņi baidās, ka, esot “zaļā pūķa” varā, vīrietis viņus varot noindēt ar gāzi vai, braucot pie stūres dzērumā, kādu notriekt. Apkārtnē ir daudz bērnu, īpaši raizējas par viņiem.

Kaimiņi pat iemūžinājuši video pierādījumus, kuros redzams, ka vīrietis izkāpj no automašīnas, kuru vadījis, esot manāmā skurbulī.

Olga
kaimiņiene

Ir periodi, kad viņš nepārtraukti “plosto” un uzvedas neadekvāti. Radinieki, iespējams, viņam ir, bet visi no viņa novērsušies. Viņš te ir viens. Mēs, cilvēki, žēlojam dzīvniekus: kaķus, suņus, bet te cilvēks. Viņam vajadzīga palīdzība.

Olaines novada pašvaldības policijas priekšnieks norāda, ka kārtībsargi jau bijuši norādītajā adresē un ir uzsākta administratīvā lietvedība par apkārtnes piesārņošanu. Aicina kaimiņus ziņot, tiklīdz rodas problēmas. Tiesa gan, ja  persona ir atkarīga no alkohola, neviens viņu nav tiesīgs piespiest vērsties pie speciālistiem pēc palīdzības, ja persona pati to nevēlas. Par vīrieti, par kuru sūrojas kaimiņi, jau paziņojuši Olaines sociālajam dienestam.

Anda Liepiņa
Olaines sociālā dienesta direktore

Diemžēl līdz šim brīdim vēl neesam saņēmuši nevienu oficiālu informāciju ne no iedzīvotājiem, ne no pašvaldības policijas. Telefoniski sazinoties ar pašvaldības policiju, viņi gatavo šo informāciju. Kad mums būs sīkāka informācija, tad mēs izskatīsim šo lietu un varēsim atbildēt konkrētāk uz šo jautājumu, kā mēs varam palīdzēt šim iedzīvotājam.