Kaimiņu kašķis Rēzeknes pusē! Iedzīvotāji viens otru vaino neadekvātā dzīvesveidā

Rēzeknes novada Ozolaines pagasta iedzīvotāja Irina nespēj atrisināt radušās problēmas ar kaimiņu ģimeni. Iedzīvotāja norāda, ka viņi regulāri izmetot atkritumus pagalmā un neveic nekādus remontdarbus, tādējādi laižot postā pašu māju.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Edgar

  Edgar

  Ирине нужно не языком молоть а работать. И убирать самой . У себя дома БРЕВНА не видит. А у чужих крошек увидеть. Если что-то не нравится пусть уезжает, там где ей нравится . А бабушку эту жалко на 100€ живут. Бедные. Им помогать надо , а не осуждать.
 • Alina

  Alina

  Если человеку не нравится так жить и жить именно в этой квартире, нужно строить свой дом и сьежать. Тогда не будет боятся что сгорит у нее все. Так как эта бабушка живёт живут многие .
 • dzintra

  dzintra

  piekrītu kad nav darbiņa un naudiņas. zinu kā tas ir. Bet es bagātās kaimiņienes vietā darītu savādāk. Teiktu ...mīļā ejam savākt tos musorus. Es iešu tev palīgā.abas kopā pēc tam iedzertu to kafiju par mīļu kaimiņu kopā būšanu. Bet visi mēs esam citādi. Žēl jo nelaimes brīdī tak kaimiņš ir tuvākais. novēlu sapratni
 • Marite

  Marite

  Sakiet Irina vai Jus pati nesat meginajusi aprunaties ar gimeni un pajautajusi varbut viniem jus varat nedaudz palidzet.Blaut un kliegt mes visi makam.
 • Mika

  Mika

  Bet pašvaldība finansiāli nevar palīdzēt? Nu tiešām kā tā tante pa 100 euro ievilks ūdensvadu. Tas vīrietis arī noteikti saņem minimālo, tas ir, ap 300 euro. Un vispār beztabu nekaunīgs taisot tik bezjēdzīgu sižetu - būtu kaut kā viņiem palīdzējuši.
 • Janka

  Janka

  Ūķī dzīvo Tu,bet viņa savā mājas daļā.Darba tai apkaimē nav un nebūs,jābraukā uz pilsētu.Ja neesi dzīvojis ciematos,tad nesapratīsi.
  • tiine
 • Re kā!

  Re kā!

  Ja nevar sadzīvot pārceļas tuvāk mežam! Uzcels guļbaļķu vasarnīcu dzīvo uz nebēdu,bez kaimiņu atkarības un dzer kafiju savā personīgā ūķī!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!