“Kaimiņi slimi, beigās – miruši”; liepājniecei nepieslēdz internetu, vietējā operatora atrunas aizvien ērmīgākas

Mainot dzīvesvietu, Ludmila nolēma, ka izmantos iepriekšējā operatora SIA “Ostkom” piedāvātos  interneta un televīzijas pakalpojumus. Noslēdza līgumu, taču nu jau divus mēnešus no pakalpojuma ne miņas. Tas pat netiekot pieslēgts.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

  • mikans

    mikans

    Ostkom ir loti sliktas kvalitates uznemums. Pat par 7:40€ negribas skatities, bet maza tirdzina rajona citas kabeltelevizijas nav iespejams dabut. Lattelekom uzskata, ka sis ir privatmaju rajons un nav rentabli ieguldit investicijas. Vairakas reizes esmu meginajusi pieslegt so televiziju.
  • Vineta Kopstale
  • Inguna Jaunite

    Inguna Jaunite

    Ekstra!!! Gar māju iet lattelekom kabelis, vienam kamiņam ir interneta pieslēgums, otrs kaimiņš jautā pēc iespējas pievienoties saņem atbildi, ka nav iespējams. Tad jāmeklē visādi citādi varianti, ne tik izdevīgi. Tā vien rādās kabeļi sarakti, lai tikai būtu.
    • Gundars Švalbe

      Gundars Švalbe

      Manu īpašumu arī šķērso kabelis + vel viņu sadales skapis atrodās uz īpašuma bet pieslēgums man nav pieejams?
  • Juris Kante

    Juris Kante

    Līdzīga situācija var rasties pie visiem kabeļoperātoriem arī Rīgā.
  • Ev Annija

    Ev Annija

    Ostkom sen jau vajag papurināt, jo tieši tāds ir uzņēmuma peļņas veids - nevis sniedzot pakalpojumu, bet gan iesakot muļķības, par kurām pēc tam piestāda astronomiskas summas.
    Silti iesaku iet ar līkumu šim kantorim.
    ????????
  • Rein Beker
    +16 +16 0

    Rein Beker

    Tālūk strādā, drīzāk gan nestrādā, šie parazīti - vieglas naudas pelnītāji uz iedzīvotāju rēķina. Līdzīgs gadījums bija arī ar Lattelekom.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!