“Kaimiņi slimi, beigās – miruši”; liepājniecei nepieslēdz internetu, vietējā operatora atrunas aizvien ērmīgākas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

TV3 Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un dažādu problēmu risināšanā.

7 komentāri

Mainot dzīvesvietu, Ludmila nolēma, ka izmantos iepriekšējā operatora SIA “Ostkom” piedāvātos  interneta un televīzijas pakalpojumus. Noslēdza līgumu, taču nu jau divus mēnešus no pakalpojuma ne miņas. Tas pat netiekot pieslēgts.

Operatora pārstāve taisnojas, ka bez saskaņojuma ar blakus mājas īpašnieci nevarot pieslēgt pakalpojumu un vilkt kabeļus uz Ludmilas māju.

Kaimiņu mājas  īpašniece ilgstoši bija slimnīcā, bet beigās mums atbildēja, ka viņa jau ir mirusi.

Ludmila gan to uzskata par neizdarību un laika novilcināšanu. Nevarot sagaidīt, kad operators iegūs saskaņojumu, pati sākusi meklēt kaimiņu nama īpašnieci, sazinoties ar būvvaldi, “Liepājas ūdeni” un pat Liepājas domi. Spriežot pēc viņu informācijas, nama īpašniece mirusi jau pirms diviem gadiem.

Telekomunikāciju pakalpojuma sniedzēja pārstāve bilst, ka tā nevarētu būt, jo darbinieks pirms Jaunā gada ar viņu esot sarunājies. Ludmila paliek pie sava – mirusi jau sen.

 

Kā bijis nebijis, bet operators tagad vēl neesot noskaidroji , kas ir jaunais blakus nama īpašnieks, ar kuru jāsaskaņo kabeļu ievilkšana. Kad tas notiks, nezinot. Nevarot sagaidīt pakalpojumu, Ludmila  lauzusi līgumu. Par šādu rīcību operators paziņojis – būs jāmaksā 300 eiro liels līgumsods.

Tas esot par to, ka pirms termiņa atteikusies no līguma iepriekšējā  adresē. Ludmila gan apgalvo, ka  no līguma iepriekšējā adresē nav attiekusies, bet, klausot operatora ieteikumam, tai paša dienā veikusi pārnesumu no citas adreses.

Operatora pārstāve gan bilst, ka neesot dokumentu, kas apliecinātu, ka noticis pakalpojuma pārnesums, nevis līguma laušana.

Kamēr Ludmila iegūs saskaņojumu ar jauno kaimiņu mājas īpašnieku, viņai iesaka pagaidām izmantot cita operatora beztermiņa pakalpojumu. Kad saskaņojums būs rokā, Ludmila varēšot izmantot ”Ostkom” piedāvāto un tad sodu nebūšot jāmaksā. Ja no šāda priekšlikuma attieksies, tad gan aprēķināšot līgumsodu.