Kaimiņi šausminās par Babītes stacijas apkārtnē notiekošo

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

0 Komentāru
Kaimiņi šausminās par Babītes stacijas apkārtnē notiekošo

Aijas ģimene pirms 18 gadiem iegādājās nesakoptu īpašumu Babītē pie stacijas.  Saveda kārtībā gan māju, gan apkārtni ap to, lai pašiem un citiem prieks, taču jau desmit gadus cīnās, lai kaimiņu teritorijā, kas pieder “Latvijas dzelzceļam”, tiktu ieviesta kārtība, bet risinājuma kā nav, tā nav.

Ar dzīvi Babītē Aija būtu apmierināta, ja vien ne dažas nebūšanas, kas pamatīgi sagandējot ikdienu. Viena nelaime ir Babītes stacijas tualete, kas izvietota ārpus stacijas, teju Aijas privātmājas namdurvju priekšā. Tā ne tikai nelabi ož, bet arī neizdaiļo apkārtni ap privātīpašumu. Ne tikai Aija, bet arī vietējā iedzīvotāja Amanda uzskata, ka āra tualete būtu jāpārvieto tālāk prom no stacijas vai nu pa labi, vai nu pa kreisi, lai nav pretī privātmāju logiem. Turklāt stacijas ēkā jau ir trīs tualetes, kas ir arī izremontētas un apmeklētāji tās var izmantot. Āra tualete solīta vien kā pagaidu risinājums, kurš ieildzis pāris gadu garumā. “Latvijas dzelzceļa” pārstāve vietējo iedzīvotāju priekšlikumu sola izvērtēt, akcentējot, ka āra tualete esot paredzēta gadījumiem, ja ēkā esošās labierīcības īslaicīgi nevar izmantot.

Vietējie iedzīvotāji pamanījuši, ka zāle dzelzceļa teritorijā vietām ir krietni pāri ceļiem un tiekot pļauta vien reizi gadā ap Jāņu laiku. Neesot arī ceļa zīmes, kas norādītu, ka laukumā pie stacijas ir auto stāvlaukums. Ielas galā ir ceļazīme “Dodiet ceļu!”, bet iela pat neesot reģistrēta. Apkārtni regulāri piesārņojot autovadītāji, kuri novietojot spēkratus ceļa malā, privātīpašumam piegulošajā teritorijā un to piesārņo. Privātīpašnieki esot tie, kas šmuci vācot un kopjot apkārtni. Gadoties ļoti skaļi autovadītāji, kuri trokšņojot un traucējot mieru. Apkaimē bijuši kautiņu un pat slepkavība.

Par nekārtībām vietējie ne reizi vien ziņojuši pašvaldības policijai. Tās pārstāvji ierodoties faktu konstatējot, bet nenoformējot protokolus, jo nevarot uzrādīt vietu, kur tas notiekot. Iela neesot reģistrēta.

VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāve sola organizēt uzņēmuma pārstāvju tikšanos ar vietējiem iedzīvotājiem un rast risinājumu.

0 Komentāru

Aktuālie Bez Tabu sižeti

"Jūs nopietni?!" Māmiņām ar zīdaiņiem un maziem bērniem liedz iepirkties lielveikalos

"Jau trīsreiz mēneša laikā!" Nepiestājot pieturā, autobusu šoferi vairākkārt atstājuši bērnu šosejas malā

Bijusī īrniece šokā, saņemot paziņojumu no tiesas, ka viņai ir sens parāds namīpašniekam

"Viņam seko bērni, glābiet viņus, kamēr var!" "TikTok" aktīvists stāsta par netiklībām ar bērniem un bez mitas lamājas

"Jāuzmanās, uzticot bērnus tādām skolām." Vakcīnskeptiķu skolā bez licences sola "saudzīgu vidi" bez Covid-19 ierobežojumiem

"Ar tādu mašīnu nav problēmu pārsniegt ātrumu arī vecmammai." CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

Dziedātāja Olga Rajecka sašutusi: Maksāju par trim fāzēm, bet saņemu vienu!

Rīdzinieki pikti, jo nav apkures un sākuši pelēt pat vasarā nomainītie logi!

Dūru vicināšana un kliegšana jeb cīņa par apsaimniekotāju Rīgas "Ķīnas mūrī"

"Balkoni nenogāzīsies?" Olainē apšauba mājas renovācijas projektu

"Ja atkal notiks avārija, atkal taisni upē?" Tilts jau gadu bez barjerām, bīstamība uz Bauskas šosejas

"Tur viss ir pretīgi! Gribam atpakaļ naudu!" Četri indieši Rīgā "iegrābjas" ar dzīvokļa īri