“Kāds absurds!” Izsolē iegādājas dzīvokli, bet gadiem tajā neielaiž, tiesu izpildītājs plāta rokas

Atgriežoties uz dzīvi Latvijā, ģimene pirms trim gadiem izsolē iegādājās dzīvokli Kuldīgā, tomēr miteklī nav dzīvojusi ne dienas. Iepriekšējais dzīvokļa īpašnieks, kuram miteklis atņemts par parādsaistību nepildīšanu, izmanto negodprātīgu shēmu, kas ļauj viņam palikt dzīvoklī, neielaižot tajā jauno saimnieku. Arī valsts institūcijas ir bezspēcīgas palīdzībā.

Atpakaļ uz rakstu

34 komentāri

 • Aaa

  Aaa

  Žēl, es arī dzīvoju ārzemēs, domāju pirkt māju vai dzīvokli ... pēc video redzētā bail tagad ...
  Ka tik tagad tas nepaliek populāri un daudzi nezinātāji, kam ir parādi par dzīvokli varēs "izpirkt" savu dzīvokli uz citu rēķina... 🤔
 • Juris

  Juris

  Pēc komentāriem, par īres naudām spriežu, ka cilvēki nesaprot, ka īres līgums var būt noslēgts uz 1 eiro, ar komunālajiem iekļautiem cenā. Esmu diezgan drošs, ka apakšīrniekiem būs vēl citi apakšīrnieki ar tiem pašiem nosacījumiem.
  Tik 1 nesaprotu - kā šajā valstī ir iespējams, ka īrnieka sastādi līgumi var palikt spējā, ja tiesā pierādīts, ka tas līgums nav spēkā? Ja personas īres līgums bija fiktīvs, pēc jebkādas loģikas arī apakš līgumi automātiski ir fiktīvi.
  Bet.. Kuldīgā kaķis maisā, manuprāt ir dārgi. Un tagad pat nav zināms kad tiks pie dzīvokļa un nav zināms kādā stāvoklī tas būs. Stipri šaubos vai vecais īpašnieks viņu atdos normālā stāvoklī. Reāli vienīgais variants jaunajam saimniekam ir dabūt rokā īres līguma kopiju, un meklēt tajā robus - varbūt nav minēta apkures esamība/gāzes/elektrības un tad saimnieks tos var vienkārši atslēgt. Papildus zvanot policijai, un ziņot par svešu personu esamību dzīvoklī, traucējot vecajam saimniekam tur atrasties
 • Kārlis

  Kārlis

  Šī ir shēma, balstīta uz likuma robiem, un ja kāds līdzīgā situācijā nezināja ko darīt, lūk, smalki izskaidrots...
 • Mamma
  +11 +11 0

  Mamma

  Jāsāk ar to,ka tomēr vajadzētu kontrolēt tieslietu izpildītāju darbu.ja viņš izliek izsolē īpašumu,viņam par visu jābūt informētam un atbildigam.un jāuzņemas izrietošās sekas,kā šajā gadījumā.bet diemžēl šeit roka roku mazgā.
 • Smaida

  Smaida

  Tiesa?!?! Tiesa tam, kurš dzīvo cepuri kuldams svešā īpašumā dzīvo gadiem pilnīgi uz šarīti ar sava advokāta palīdzību, vēl izdevumus par viņa advokāta pakalpojumiem piespriež samaksāt pilnīgi oficiāli tiesas spriedumā cietušajam! Kādi likumi mūsu valstī?!?
 • pastalnieki lieli saimnieki

  pastalnieki lieli saimnieki

  Lasot komentārus var saprast cik maza izpratne cilvēkiem par īres līgumiem. Nekāds brīnums, ka tik daudzus īrnieki apjāj nemaksājot komunālos u.c jo liela daļa izīrētāju domā, ka īres līgums ir iespēja ātri nopelnīt. Patiesībā tā ir klapata uz līguma darbības termiņu un īrnieki ir neaizskarami.
 • Helmuts

  Helmuts

  Vai ta tacu ir musu Latvija.gribetos tam calitim kas atbrauca un nopirka te dzivokli pateikt"tu esi IDIOTS"es atvainojos!
 • Dzintars

  Dzintars

  Absurts ir kad tev tavu ipasumu var atnemt kas pieder tev tas butu lidzigi ka kadam parada butu cigrešu pacinu un pie tevis pienaktu pazina un atņemtu tev telefonu ,sistema ir uzstaisita ka rekets valsts limeni !
 • Mp

  Mp

  Būtu lūdzis latvenergo atslēgt elektribu vai Gaso gāzi un nepieslegt kamēr nav spriedums. Droši vien tad redzētu kaut kādu redakciju
 • Mhm

  Mhm

  Vajag tikai tiesaties un uzskatit to par investiciju. Pec tam prasit zaudejumu atlidzibu no tiem idiotiem, kuru del netika dzivokli. Tad nu viniem vairs nekad dzive legalu darbu nestradat, vai braukt uz angliju. Nevajag aizmirst, ka pats var sastadit kaut kadu ires ligumu, nomainit atslegu un to "apaksirnieku" atstat uz ielas un, lai vins tiesajas par iespeju tikt dzivokli ;)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!