Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

2 komentāri

Sieviete nopirkusi dzīvoklī Jēkabpilī, taču cīņā ar plūdiem no kaimiņu dzīvokļa ir bezspēcīga. Kad pagājušajā gadā Danija nopirkusi dzīvoklī Jēkabpilī, licies, ka dzīve še būs miera osta. Lai prieks pilnīgs, pat veikusi mājokļa remontu, taču augšējā dzīvokļa īrnieku dēļ nu jau četrus mēnešus nešķiras no grīdas lupatas un spaiņa, jo regulāri tiekot appludināta.

Parasti tas notiek septiņos no rīta, kad kaimiņi mostas un vakaros pirms gulētiešanas. Sarunas ar kaimiņiem, kuriem patīk grādīgais, neko nav līdzējušas. Ziņojusi Jēkabpils namu pārvaldei. Tās vadītājs raidījumam “Bez Tabu” stāsta, ka meistari ieradušies uz visiem izsaukumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienmēr secinājuši, – nedz mājā, nedz dzīvoklī virs Danijas mitekļa, cauruļvadi nav plīsuši, bet pie vainas kaimiņu nolietotā santehnika un viņu neprasme apieties ar klozetpodu. Reiz pat vainīgajiem esot atslēguši ūdens padevi.

Kad raidījuma “Bez Tabu” pārstāvji kopā ar JK namu pārvaldnieku ierodas dzīvoklī, no kura regulāri tiek appludinātā apakšējā dzīvokļa īpašniece, dzīvoklī esošie cilvēki lieto alkoholu, un īrniece nenoliedz, ka tiešām appludina kaimiņus.

Tas esot tamdēļ, ka vīrs ir invalīds un, sēžoties uz klozetpoda, aizskar ūdens tvertni, no kuras pārplūst ūdens un tek uz apakšējā stāva dzīvokli. Santehnika arī ir nolietota.

Namu pārvaldnieks atgādina, ka īres līgums paredz, ka visiem īrniekiem reizi trīs gados jāveic vannas istabas un sanitārā mezgla remonts, jānomaina arī ūdens krāni un sajaucēji. Šai dzīvoklī īrnieki to nav izdarījuši. Īrniece taisnojas, ka neesot naudas.

Namu pārvaldnieks sola sazināties ar Jēkabpils domes pārstāvjiem un palīdzēt šai dzīvoklī veikt santehnikas nomaiņu. Savukārt īrniece apsola sekot, lai pēc tam, kad vīrs izmantojis vannas istabu, grīda būtu sausa un neappludinātu jauno kaimiņieni.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl