Kad cilvēku sauciens atbildīgajiem ir tukša skaņa! Lūk, kāds bija Vanšu tilta stāvoklis jau 2012.gadā!

Alberts Dinters

Autors: Alberts Dinters

Bez Tabu raidījuma žurnālists ar specializāciju kriminālstāstu šķetināšanā. Īpaši ass un nesaudzīgs, aizstāvot vides tīrību un dabas saudzēšanu.

12 komentāri

Sarūsējušas margas, no kurām lobās nost pamatīga rūsas kārta, caurumaini to stiprinājumi, izpuvis metāls un kabeļu šahtu sedzošās metāla plāksnes, kuras draud uzkrist uz galvas. Šāds skats pavērās “Bez Tabu”, kad jau pirms sešiem gadiem klātienē tika skatītas sliktā stāvoklī esošās Vanšu tilta kāpnes.

Nobrukusi betona plāksne, kura nosedz kāpņu margu sānus, ierobežota gājēju plūsma 11. novembra krastmalā zem tilta. Būvniecības valsts kontroles biroja atzinums, ka gājējiem jāslēdz ne vien bojātās, bet arī tilta otrajā pusē esošās kāpnes.

Visticamāk, ka Vanšu tilts apsaimniekots nemākulīgi, jo BVKB ekspertu atzinums pēc tilta apsekošanas ir tāds, ka brūkošās kāpnes būtu demontējamas pilnībā, jo apdraud tilta pamata konstrukciju.

Dažs labs no ekspertiem pat izteicies, ka tilts, līdz to saved kārtībā, ir jāslēdz pilnībā.

Tās ir sekas! Nu Rīgas mērs Nils Ušakovs steidz solīt, ka tilta remonts sāksies šajā rudenī. Bet vai kas tamlīdzīgs jau neizskanēja pirms sešiem gadiem? Skaties sižetā.

Foto

12 komentāri