“Kad būs pārējā nauda?” Palīgstrādnieku brigāde no Liepājas nesaņem algu par paveikto

Liepājnieki Aivars un Kaspars kopā ar citiem kolēģiem pirms neilga laika palīdzēja labiekārtot Cieceres ielas 43. nama pagalmu. Lai arī vīri pieteicās darbā kā palīgstrādnieki, drīz vien viņus sagaidīja neplānots paaugstinājums, un visi kļuva jau par ierindas celtniekiem.

Atpakaļ uz rakstu

12 komentāri

 • Valoģa

  Valoģa

  Ja nemaksā lai brīnās ka vispār tur ir siena es būtu nojaucis ja man nesamaksatu
 • Aha

  Aha

  Pa sacAkaretu darbu jau nemaksa.tur jau tiem kas nejedz tad vel japiemaksa dubultA lai kads partaisitu.vieglak ir jaunu uztaisit neka partaisit sapistu darbu
 • Pjotr

  Pjotr

  Ļoti interesanti. Vektrai 10000 eur liels nodokļu parāds, taču, "šefam" jauna Mercedes-Benz limuzīna iegādei pietiek....
 • Bruģētājs Dexters.ar Lielo D.

  Bruģētājs Dexters.ar Lielo D.

  Pats tur strādāju kā bruģētājs, un redzēju kādi dzērāji un nejēgas tur strādā,tās sienas vsp pieņēma?katru dienu vīri to vien darīja kā agdamus suca.
 • Aigars
 • Iedzīvotāji

  Iedzīvotāji

  Žēl, protams, ka cilvēki nesaņem nopelnīto, bet nu kur prāts nedēļām strādāt tāpat uz mutiskas vienošanās pamata, gaidīt līgumu, ja sagaida vispār, tad parakstīt vēl pie tam tādu, kur neatbilst ne darba laiks ne atalgojums? Pašiem tomēr jāsaprot, ka naivums un neiedziļināšanās nebūs atruna.
  Un diemžēl būvdarbi tika veikti ļoti nekvalitatīvi, neprofesionāli, pa vairākām reizēm pārtaisīt, jo varēja redzēt, ka daļa strādnieku nesaprata, ko īsti dara. Lasot rakstu, tas arī apstiprinās, ka darbinieki bijuši nekompetenti. Finansējums piešķirts, bet uztaisīts pabriesmīgi, sākot jau jo paša projekta līdz nodotam objektam. Bēdīgi.
 • Es

  Es

  Nu sienas gan taisnas, par tādu darbu ari buvniekam nemaksātu, un nekad šai firmai objektus nedotu, Un būvuzraugam licenzi atnemtu. Kauns par šādiem darbiem. Nemaki netaisi.
 • Rolis
 • ololo

  ololo

  Dzīrdejis, ka ši programma nekur neiedziļinas un pa lielam taj ari pofig uz it ka "pamestiem" darbiniekiem, programma interese tikai pafilmet kaut kas, dabt milzīgo "skandalu" , bet ko es te redzu - buvniecībās nozare parasta situācija, kamēr nav līdz galam pabeigts viss un kartīgi uzstaisits neviens nemaksās. Pat video un bildes redzams kada "taisna" siena! :D es tadiem darbiniekiem vispar nemaksātu ja tie būvetu kaut kas man mājas :D
 • S
  +10 +10 0

  S

  Runā, ka būvniecības nozare no pelēkas kļūstot arvien gaišāka.Vai tiešām mums nav pietiekoši daudz kontrolējošo iestāžu, kas pārbauditu tās firmas, to apakš- un apakšapakšfirmas? Ko viņi kontrolē?Vispār būtu jāaizliedz tie čaulas kantori, kas paši neko nedara, tikai meklē tos, kas strādā, bet naudu saņem.Kamēr samaksā visiem pakalpiņiem, strādniekiem nekas nepaliek.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!