“Kā viņus apturēt?!” “Grand Prix” izlozes rīkotājs uzmācas pusotru gadu pēc nāves; apšaubāmi pievilina arī citus

Preču tirgotājs un izložu rīkotājs “RD Baltic” pusotru gadu pēc jēkabpilietes nāves, sūtot krāsainas aploksnes ar reklāmas materiāliem, turpina nelaiķei piedāvāt iegādāties dažādas preces, tai skaitā veselības rokasgrāmatas, un tādējādi piedalīties izlozēs. Ar mirušās sievietes meitu Aeilitu, kura ir neizpratnē komersanta uzbāzību, “Bez Tabu” tiekas atkārtoti rubrikas “Toreiz un tagad” ietvaros. Sievieti uztrauc arī veids, kā uzņēmums ievilina savos nagos citus seniorus, kuri, piekrītot komersanta piedāvājumiem, viņasprāt, var bezjēdzīgi zaudēt lielu naudu.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Valdis

  Valdis

  Divas reizes tika vinnēta naudiņa(30eiro),abas reizes bija jāņem prece...naudiņu neizmaksā...ha...
 • 22

  22

  Man kundze arī iekrita ar kaut kādu, "šausmīgi vajadzīgu" dārza grāmatu . Sāka tās grāmatas visvisādas nākt aumaļām, nejaudāju nest uz pastu atpakaļ. Sāka draudēt ar parādu piedzinējiem par piegādātās preces neapmaksāšanu utt. Sekoja ĻOTI spēcīga telefona saruna. Kādu laiku bija miers. Bet neķeriet kreņķi ! Viņiem ir laba atmiņa ! Nāk tkal vēstules ar pasakainiem lotereju laimestiem . Tas ir riktīgs kretīnu kantoris !
 • Guntis Rudzitis

  Guntis Rudzitis

  Man ar tiem draņķiem krāsni kurināt neizdodas. Slikti deg un daudz pelnu.
 • Vilis

  Vilis

  Ko jūs gribat? Ir aitas un ir cirpēji jūs domajat ka kaut ko vinēsiet bet iegūst viņi. Bez tam jūsu dati tiek tirgoti tālāk un citi arī jūs mēģinās aicināt ar lieliem laimestiem. Jāsaprot ka tas ir tikai solijums lai jūs ievilinātu laimestu nav un nebūs lai cik jūs censtos.
 • Vilnis

  Vilnis

  Es arī saņemu šos sūtījumus,bet viņi jau neliek obligāti kaut ko pirkt.Es šad tad kaut ko interesantu nopērku bet ar pārējiem papīriem kurinu krāsni.
 • andrejs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!