“Kā viņi justos, ja ar zīdaini paliktu uz ielas?” Tūroperatora vainas dēļ ceļojums izvēršas par murgu!

19 komentāri
“Kā viņi justos, ja ar zīdaini paliktu uz ielas?” Tūroperatora vainas dēļ ceļojums izvēršas par murgu!
Foto: ekrānuzņēmums

Tūroperators nepaziņo ģimenei ar zīdaini, ka ceļojumā nāksies palikt zem klajas debess. To uzzina atpūtas laikā, ceļojuma noslēgums izbojāts, jo uztraucas, ka bērna apkopšanai un miegam netiks nodrošināti pienācīgi apstākļi.

Par to, ka pēdējā dienā nāksies atdot numuriņa atslēgas agri no rīta, Reiņa ģimene uzzina vien Spānijā no viesnīcas administratores dažas dienas pirms ceļojuma beigām. Transfērs uz lidostu nākamajā dienā stundu pēc pusnakts. Tas nozīmē, ka palikt zem klajas debess ar zīdaini uz rokām draud padsmit stundas.

Reinis, stāsta par piedzīvoto uztraukumu

Zīdainis ir piecus mēnešus vecs, jābaro ar krūti, vajag sanitārus apstākļus, arī čučēt jānoliek! Arī administratori nevarēja garantēt, ka pēdējā dienā dabūsim istabu. Kā viņi tūroperatora Antario darbinieki justos, ja ar zīdaini, vēl vienu bērnu un sešiem koferiem paliktu uz ielas?

Foto

Tūroperatora Antario vadība atsakās stāties kameras priekšā, bet uzsver: viesnīcas istabas atslēgu atdošana pēdējās dienas rītā ir pasaulē vispārpieņemta prakse. Šādu tūrisma biznesmeņu argumentu gan kritizē tūroperatorus uzraugošā asociācija.

Kitija Tigule, Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācijas viceprezidente

Noteikti nevajag pieņemt par faktu, ka visiem jāzina kaut kādas industrijas nianses. Tas nav arguments no aģentūras puses, ka klientam tas būtu jāzina. To aģentūrai ir jāpasaka un jāizskaidro, jo, kā mēs zinām, cilvēki neceļo katru dienu.

Ja tūroperators zināja, ko no izrakstīšanās brīdim līdz braucienam ceļā uz lidostu būs jāgaida tik ilgi, par to vajadzēja informēt, lai klienti paši varētu iegādāties numuriņu laicīgi. Uzskatu, ka tā ir kļūda aģentūras pusē

Par laimi, ģimenei izdodas iegādāties numuriņu, bet par to, ka kāds ir pieejams, uzzina vien pēdējā dienā, līdz ar to ceļojuma noslēgumā stress nomācis prieku par atpūtu.

Video

19 komentāri