5 komentāri

Vai var būt privātāka darīšana kā tualetes apmeklējums? Šķiet, ka nē. Un visos laikos cilvēki ir centušies ”mazmājiņas” iekārtot tā, lai neviens no malas neredzētu, kas notiek un netraucētu jūs šajās nodarbēs.

Tā tas iegājies līdz pat mūsdienām, un katra sevi cienoša iestāde cenšas labierīcības ierīkot pēc iespējas labāk. Bet izrādās, ka tepat Rīgā kādas mācību iestādēs tualetēs notiekošais vērojams pietiekami atklāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Būtu pateicīgs, ja Bez Tabu pievērstu uzmanību notiekošajam Rīgas 3. ģimnāzijā. Tur esošajās skolēnu tualetēs notiekošais, no pretējo daudzstāvu māju logiem, vērojams bez jebkādām problēmām. Meiteņu labierīcībās kabīnes atrodas pie pašiem logiem, kuri ne ar ko nav aizsegti. Vai tā drīkst?” TV3 raidījumam Bez Tabu raksta skatītājs.

Vecrīga. Galvaspilsētas 3. ģimnāzija. Logi, aiz kuriem atrodas skolēnu labierīcības. Pretī divas daudzstāvu ēkas, no kurām vienā atrodas dzīvokļi, otrā arī vairāki biroji. Vai tiešām no pretējo ēku logiem redzams teju viss, kas notiek mācību iestādes tualetēs? Latvijā ir divi noteikumi, kuri regulē, kā jābūt aprīkotām, ierīkotām tualetēm skolās.

Bet – kā tad ar privātuma nodrošināšanu? Lai neviens neredz, ko nepilngadīgie dara? Jo esot skolai pretējā ēkā Bez Tabu pārliecinās, ka tur notiekošais ir labi saskatāms.

Skolas direktora prāt, tā nav liela problēma. Kautrīgās meitenes ejot nevis pirmajā, bet citās kabīnēs.

Direktors saka, ka risinājuma ātrāk kā uz nākamo mācību gadu nebūs, jo šajā ir palicis maz laika, skolēnu iestādē nav daudz.

Aprunājoties ar audzēkņiem dzirdam, ka visi zina, ka tualetēs notiekošais ir vērojams no pretējām mājām, meitenes pat izvairoties no šīm labierīcībām. Daudzi cerējuši, ka pēc remonta šī nebūšana būs novērsta, bet nekas nav mainījies.

Video

TOP komentāri

 • vajag
  +2 +2 0

  vajag

  cik grūti uzlikt plēves logiem .kādi šausmīgi līdzekļi vajadzīgi un cik sarežģīts darbs....vienkārši tizli atrunājas un žurnālistu sauc par lūriķi .labāk ,lai atceras savu :''tu esi kārdinoša...'Ja var oponēt tik vienkāršā lietā ,tad kas notiek citur ,nepieņemams kā direktors.Zin ,ka no pretējās mājas visu var redzēt un neko nedara gadiem,vienkārši pretīgi.
 • Jana
  +1 +1 0

  Jana

  Tas, ka uz logiem nav uzlīmēta matētā līmplēve ir briesmīgi. Esmu bijusi šajās tualetēs. Pirmajā mirklī jau nedomā, ka kāds redz. Līdz saproti, bet tiešām pretī ir logi.
  12 klases apsolvntes. Lūdzu izdariet dāvinājumu skolai. Ziedojiet savu laiku un katra 5 EUR līmplēvei. Vienkāŗsi uzlīmējiet. Neviens jau nepamanīs, tikai skolnieces pamanīs.
 • D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl