“Kā trauma var nebūt trauma?” Apdrošinātājs atsaka izmaksāt atlīdzību klientam, kurš guvis smagu rokas traumu

Armands ir apdrošinātāju kompānijas “Seesam” klients – jau vairākus gadus katru mēnesi maksā līgumā noteikto summu par nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Pirms dažām nedēļām, ceļot ābolu maisus, guvis rokas traumu. Ārsts konstatējis cīpslas plīsumu un noteicis mājas režīmu. Visus dokumentus nosūtījis apdrošinātājam, bet kompānija atlīdzības izmaksu atteikusi.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Irena

  Irena

  Man arí tie neko neizmksá. Ne tikai Seesam, bet arī Ergo. Viss viens. It ka apdrošināšana, bet realitāte tā ir bezjedzīgā!!! Tikai tiesāties ar viņiem.
 • Aivars Sirins

  Aivars Sirins

  Tas viss par pārsūdzēšanu ir blefs, uzzinot kas Jūsu sūdzību izskata :)!
 • Aivars Sirins
 • Zane
  +11 +11 0

  Zane

  Paldies par šoreiz pamācošo Bez Tabu sižetu!Tiešām arī es nevarēju iedomāties,ka gūta trauma var tikt neuzskatīta par traumu.Tādā gadījumā šāda veida apdrošināšana kļūst BEZJĒDZĪGAun sevišķi tādā Seesamā,kas acīmredzami polises tirgo tikai lai gūtu sev peļņu.Domāju,ka ar labu juristu varētu sniegt tiesā un uzvarēt,jo līgumā nav atrunāta traumas gūšana no maisa celšanas.Un ,kas tādā gadījumā skaitās trauma???Ja ejot pa ielu paklūpi un salauz kāju-tā nav trauma,ja sēžot apgāžas krēsls un krītot sasit galvu-tā nav trauma un ttt.Vai ,ja uz galvas uzkritīs ķieģelis-tā būs trauma,vai pēc varbūtības teorijas skatoties tā varētu notikt 1 no miljona-tad būs?Zināsim tagad,kam pievērst uzmanību!
  • Zane

   Zane

   Papētīju citu apdr.kompāniju skaidrojumus,KAS IR TRAUMA?


   Kas tieši tiek uzskatīts par traumu?

   '' Traumas ir apdegumi, smadzeņu satricinājumi, saišu, cīpslu, mīksto audu, iekšējo orgānu un citi bojājumi, kas radušies nelaimes gadījuma rezultātā. ''Esiet UZMANĪGI-šeit netiek uzskaitīti ne lūzumi,ne izmežģījumi,bet cīpslu bojājumi,kas ir autoram-atbilst.
   Secinu-katrs izlokās,kā var!
 • ewitta

  ewitta

  Dzīvam cilvēkam ir raksturīgi fizioloģiski procesi nepārtraukti. Ja tie pārtraucas, tad cilvēks ir miris.
 • Es

  Es

  Ja atsaka, tas nenozīmē, ka ir jāpiekrīt! Lēmumu vienmēr var pārsūdzēt kaut vai tiesas ceļā! Tikai ieminoties par tiesu, apdrošinātāji bieži vien sāk runāt pavisam savādāk!
  Turklāt, trauma ir iegūta, nevis ejot vai sēžot, bet no maisa, kas būtībā ir apdrošināšanas gadījums arī šajā muļķīgā polisē!
  Kantorim noteikti būs grūtāk tagad pārdot savas polises! Es nepirktu!
 • KP

  KP

  Un tā par visu. Mums ar bija apdrošināšana par to, ja, negaisa laikā sabojājas tehnika...HA..HA..HA.. mums pie šāda gadījuma ar nesamaksāja, jo neatceros jau vairs kas, bet nebija kaut kādas tu figņas pie kontaktiem...fobšem..krāpšana.
  Tā pat ceļojumos. Sabojāja koferi, izmaksāja man 30% no kofera vērtības...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!