Kā tas var būt, ka reģistrēta paciņa izkūpējusi gaisā? Par pazudušo sūtījumu sašutusi tautiete no Lielbritānijas

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Pieredzējusi TV3 "Bez Tabu" žurnāliste, kura ļoti labi orientējas savstarpējo konfliktu un problēmu risināšanā. Veido sizetus par dažādām tēmām. Rūpīgi iedziļinās katrā stāstā un rod risinājumus pat sarežģītām konfliktsituācijām. Palīdz novērst netaisnību.

2 komentāri

Raidījuma “Bez Tabu” skatītāja Velga no Lielbritānijas bieži sūta paciņas uz Latviju, dažreiz pat divas reizes mēnesī. Līdz šim visas paciņas sasniegušas adresātus, proti, viņas radus Kurzemē, Aizputes pusē, taču šoreiz viss nogājis greizi.

Kārtējo reizi jau septembrī Velga radiem uz Latviju no Bostonas nosūtījusi divas paciņas, taču ar šo pēdējo sūtījumu noticis kas mistisks.

Velga

Vienā paciņā es ieliku baltu blūzīti. Melnas auduma bikses un (man ir divi mazbērni) vienam mazbērnam zeķītes. Tas ir vienā paciņā. Otrā paciņā, es ieliku balto blūzīti un otram mazbērnam zeķītes. Tā, kurā ir baltā blūzīte un zeķītes, tā nav saņemta.

Abas paciņas no Bostonas Lielbritānijā uz Aizputes novadu Latvijā izsūtītas no vienas pastas nodaļas, vienā datumā, proti, jau 3. septembrī un abām bija reģistrēts sūtījums.

Velga

Man nav žēl tās naudas vai tā, kas tur iekšā, bet izbrīna, kā var neaiziet ierakstīta paciņa?!

VAS “Latvijas Pasts” pārstāve Gundega Vārpa informē, ka paciņa nav sasniegusi Latvijas robežu un iesaka klientei sazināties ar Apvienotās Karalistes pastu. Velga tā arī izdarījusi. Sazinājusies ar pasta nodaļu Bostonā.

Velga

Viņi paskatījās mājaslapā, ka 4. vai 5. septembrī izsūtīta no Anglijas un vairāk neparādās – kā gaisā izmesta un viss.

Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa stāsta, ka šajā gadījumā neesot zināms, kā paciņa ceļojusi aiz Lielbritānijas robežas, jo nekādās publiskajās datubāzēs tas neparādoties. Tā kā paciņa nav bijusi Latvijā, mūsu pusei atbildība nav jāuzņemas.

To apstiprina arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas pārstāvis Andris Virtmanis.

Tā kā sūtījums bija reģistrēts, lai saņemtu kompensāciju, Velgai jāiesniedz rakstveida pieprasījums Apvienotās Karalistes pasta nodaļā, lai nekavējoties uzsāk sūtījuma meklēšanu.

Foto

2 komentāri