Kā tā? Apzinīgs LMT klients nodots parādpiedzinējiem!

Skaidrīte Nitiša

Autors: Skaidrīte Nitiša

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kura ļoti labi orientējas ģimeņu tiesībās un cilvēku savstarpējo konfliktu risināšanā.

6 komentāri

Suntažu iedzīvotājs Kārlis Balodis ir uzsācis cīņu ar “Latvijas Mobilo telefonu”, lai pierādītu, ka viņam taisnība. Līdz šim gan nav izdevies gūt virsroku un pierādīt, ka taisnība ir viņa pusē, tālab izmēģina vēl vienu iespēju piesaistīt raidījumu Bez Tabu.

Stāsta, ka jau maijā nolēmis mainīt mobilo sakaru operatoru, jo dzīvesvietā Suntažu pusē pasliktinājusies sakaru kvalitāte. Pirms to darīt, vajadzējis numuru pārreģistrēt uz sava vārda, jo līdz tam, numurs reģistrēts uz uzņēmuma vārda.

Lūdzis mobilo sakaru operatoram, lai piedāvā vismazāko izmaksu tarifu. Internetu nelietojot, to nevajagot, tikai sarunas un īsziņas. Operatore sacījusi, ka tāds tarifs esot un būšot jāmaksā 5 eiro 99 centi mēnesī.

Kārlis piekritis, noslēdzis līgumu, sarunu minūtes nav pārtērējis, taču pēc mēneša saņēmis rēķinu nevis 5,99 eiro, bet trīs reizes lielāku. Vaicājis operatoram gan pa tālruni, gan e-pastā, kālab šāda summa, taču paskaidrojumu neesot saņēmis.

Kārlis samaksājis par maiju un jūniju, par katru mēnesi 5,99 eiro (kā līgumā paredzēts) un devies pie cita operatora, taču jau augustā saņēmis paziņojumu no parādu piedzinēja, ka ir jāsamaksā jau 32,00 eiro. Uzrakstījis iesniegumu, ka nav parādnieks un ar pakalpojumu sniedzēju norēķinājies, taču septembrī tik un tā saņēmis no LMT rēķinu, taču šoreiz jau 10,00 eiro.

Kārlis ir neizpratnē arī par šo summu un nav gatavs to maksāt, jo neuzskata, ka ir parādā. Visvairāk sašutis, ka viņam arī sabojāta kredītvēsture.

“Latvijas Mobilā telefona” pārstāvis raidījumam Bez Tabu skaidro, kā varēja rasties tik liels rēķins, taču piekrīt to anulēt un klientu svītrot no parādnieku saraksta, tostarp no “Creditreform” datubāzes.

TOP komentāri

 • irena
  +9 +9 0

  irena

  Vismaz vienam klientam izdevies uzvarēt! Būtu vairāk tādu, kā Kārlis, kam pietiek uzņēmības cīnīties.
 • Modo
  +6 +6 0

  Modo

  Interesanti, ka nokaartojas taadas liwtas tikai peec Tv iesaistiishanas. Taada paikam Lv taa politika, tev nav taisniiba, kaut arii tev ir taisniiba...
 • MT
  +5 +5 0

  MT

  Lattelecom šos sit pušu ,pat internetu pēc iekārtu nodošanas iekasē maksu par pakalpojumiem.Neielaidieties ar kampējblēžiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl