“Kā spļāviens sejā!” – pie bijušā Ministru prezidenta īpašuma kāpu zonā nelikumīgi rosās tehnika, būvē ceļu!

20 komentāri
“Kā spļāviens sejā!” – pie bijušā Ministru prezidenta īpašuma kāpu zonā nelikumīgi rosās tehnika, būvē ceļu!

Jūras kāpu aizsargzonā Salacgrīvas novadā aktīvi notiek būvdarbi – rosās smagā tehnika, tiek izbūvēts ceļš! Tas atrodas pavisam netālu no viesu nama Bērziņi, kurā saimnieko bijušais Ministru prezidents Indulis Emsis un viņa kundze Anita. Būvdarbus apstiprinājusi pašvaldība, taču Valsts vides dienests atļaujas nav devis – darbi notiek nelikumīgi!

Vietēji iedzīvotāji ir šokā – “šis ir kā spļāviens sejā”, jo “parastajiem mirstīgajiem” pat pagalīti no meža nav ļauts iznest, kamēr pašvaldība sarīkojusi īstus izrakumus kāpās!

“Iedzīvotāji nedrīkst telšu vietas celt, kurt ugunskurus, pagalīti no meža iznest. Taču dome veic šādus darbus. Tas ir spļāviens visiem īpašniekiem, kas te dzīvo! Te ir dabas liegums, bet pašvaldībai tas nedarbojas!” sašutis ir vietējais iedzīvotājs.

Darbu pasūtītājs ir pašvaldība, un, lai gan redzams, ka tiek būvēts ceļš, tur satiktie strādnieki saka, ka stiprina krastu jau esoša ceļa garumā.

Valsts vides dienestā (VVD) saka, ka visi darbi tiek veikti nelikumīgi – nav ne projektu, ne atzinumu, ka darbus var veikt. Pašvaldība saka, – darbi esot apturēti. Taču, kā pārliecinās Bez Tabu, smagā tehnika darbojas kā darbojusies.

Netālu no būvdarbu izrakumiem atrodas viesu nams Bērziņi. Kā zina stāstīt vietējie – saimnieki tur ir bijušais premjers Indulis Emsis un kundze Anita, kuras arī ierosinājusi veikt darbus. Pašvaldībā Anita Emse lūgusi, lai atjauno ceļu, un tagad nolemts to remontēt. Finansējums iegūts no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM).

Foto

Video!

20 komentāri