13 komentāri

Lai arī ik pa brīdim dzirdam, ka ekonomiskā situācija Latvijā uzlabojas, diemžēl, bet lauku rajonos saistībā ar darbu tā vēl joprojām ir pietiekami slikta. Darbu atrast grūti, ja sākas problēmas ar neizmaksātām algām, darbinieki nereti izvēlas pacietīgi gaidīt, nevis uzsākt cīņu. Bet ne Skrundas pusē.

Tur pamatīgu jezgu sacēlušas dāmas, kurām parādā palicis kādas zemnieku saimniecības īpašnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādai 200, kādai 100, bet vēl citai ap 400 eiro darba alga palikusi neizmaksāta. Tā par situāciju ar kādu zemnieku saimniecību stāsta meitenes, kuras savulaik strādājušas saimniecībai piederošajos veikalos mazpilsētā.

Kopumā tādas ir četras sievietes. Bijušais darba devējs ik pa brīdim katrai ieskaita kaut kādu naudas summu no neizmaksātajām algām.

Bijušās pārdevējas sākušas interesēties, kas notiek ar nodokļiem, vai tie ir nomaksāti. Izrādās, ka nē. Papildus kungs pret vienu no bijušajām darbiniecēm policijā iesniedzis prasību, jo uzskata, ka viņa speciāli musina citas uz dumpi.

Un kā to skaidro saimniecības saimnieks? Viņš Bez Tabu uzreiz izvirza nosacījumus, ka tiksies, ja runāsim par Latvijas Valsts mežiem. Kad tiek paskaidrots, ka vēlamies dzirdēt viņa skaidrojumu par nesamaksātajiem nodokļiem, algām, nevis viņa attiecībām ar valsts uzņēmumu, seko pārmetumi.

Alvis Kātiņš, ZS īpašnieks

Jūs jau neuzņematies atbildību. Jūs uzņematies kaut kādas intrigas. Tikko jums iedod kādu valsts mēroga problēmu, no kurām rodas visu uzņēmēju problēmas, sekas, jūs baidāties un trīcat, un esat gļēvi, lai pieņemtu kādu lēmumu.

Par Kātiņa kungu mani sauc tikai mani ienaidnieki. Tiesās sauc par Kātiņa kungu. Sauciet mani par Alvi. Ja jūs būtu normāls žurnālists, jūs mani sauktu vārdā. Līdz ar to es saprotu, ka jūs jau nākat ar apsūdzībām.

Kā žurnālists mani var saukt par Kātiņa kungu? Tās ir elementāras pieklājības normas. Mēs neesam pazīstami. Pieklājības forma biznesā ir vārds. Es gribētu redzēt, kā jūs kolēģi visu laiku sauktu par kaut kādu Sviestiņa kungu.

Sazinājāmies ar Valsts ieņēmumu dienestu un noskaidrojam, ka zemnieku saimniecībai šobrīd ir piemērots tiesiskās aizsardzības process. Ja tā ietvaros izdosies piedzīt nodokļu parādu, darbiniecēm tas pozitīvi atsauksies gan uz stāžu, gan pensiju. Bet tas ir laikietilpīgs process, jāapbruņojas ar pacietību.

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl