8 komentāri

Tā vietā, lai pieliktu visas pūles un atrastu, kur ik mēnesi jau ilgstoši pazūd vairāk kā simts kubi ūdens, daudzdzīvokļu namu pārvaldnieks nesaspringst un iet vieglāko ceļu, liekot starpību maksāt viesiem mājas iedzīvotājiem.

Ministru Kabineta noteikumi to atļaujot. Ja mājā, kur ir ūdens zudumi, ir kāds, kam dzīvoklī nav uzstādīts ūdens skaitītājs vai, kas trīs mēnešus nav nodevis skaitītāja rādījumus, vai aizmirsis nomainīt skaitītāju, tad starpību apmaksā viņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja šādu cilvēku nav, tad ūdens zudumu liek apmaksāt visiem. Arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs apstiprina, tas ir likumīgi.

Jūrmalas iedzīvotajiem, kam dzīvokļos ir skaitītāji un pēc to uzrādītajiem datiem, vienmēr godīgi norēķinās, tas ir sāpīgi un viņi ir sarūgtināti, ka likums aizsargā uzņēmēju un ūdens piegādātāju, nevis īrniekus, kas vienmēr būs cietēji, neraugoties ka visu rēķinus apmaksā.

Foto

Tikai viens piemērs. Pensionāre Ziedone, kurai ir maza pensija, vien nedaudz virs 200 eiro, lai izdzīvotu, taupa ka prot. Arī ūdeni lieki netērē, taču nu jau divus mēnešus saņem rēķinus, kuros, skaties kā gribi, par ūdeni jāmaksā divreiz vairāk nekā patērē pēc skaitītāja.

Divu kubu vietā, tagad jāmaksā par četriem, kas, tāpat kā citiem nama iedzīvotājiem, lielākoties pensionāriem, papildus ir gandrīz 7 eiro.

Namu pārvaldnieks taisnojas, kāds ūdeni zogot, tālab ir starpība starp nodotajiem rādījumiem un kopējo mājas patēriņu. Otrs iemesls, nekvalitatīvi skaitītāji, kurus iesaka iedzīvotājiem nomainīt pret trīsreiz dārgākiem, bet precīziem.

TOP komentāri

 • endim
  +1 +1 0

  endim

  Nesapratu, kā tad peļņa var būt JN, ja Jūrmalā visiem ūdeni piegādā un visu naudu saņem tikai JŪ? Arī kopējais ūdens skaitītājs ir JŪ īpašums. (JŪ - Jūrmalas ūdens - www.jurmalasudens.lv)
 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Namu pārvaldnieks ir, lai pārvaldītu, tas ir, sekotu, kontrolētu, izlabotu, ja kas ir nepareizi, nevis vienkārsi-kāds zog, Jūs samaksājiet.Jāstrādā, nevis jāplāta rokas un jātaisnojas.
 • ...
  +1 +1 0

  ...

  Tāda situācija diemžēl ir visur,ka iemeslus kur pazūd nemeklē,bet vnk liek maksāt par zudumiem...netaisnigi...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl