Artūrs Špaks

Autors: Artūrs Špaks

Bez Tabu raidījuma žurnālists, kurš labi orientējas ceļu satiksmes lietās, apdrošināšanas strīdu un dažādu konfliktu risināšanā.

3 komentāri

Bez Tabu rīcībā nonācis Būvniecības valsts kontroles biroja lēmums, kurā minēts, ka iestādes būvinspektors pērnā gada decembrī veicis bērnudārza ekspluatācijas pārbaudi, kurā konstatēja ”neatbilstības ēkas mehāniskajā stiprībā un stabilitātē”.

Būvinspektors Jūrmalas domei licis veikt tehnisko izpēti. Pašvaldība tikai 5 mēnešus pēc saņemtās norādes slēdza līgumu par padziļinātu konstrukciju izpēti. Rezultāti saņemti augusta vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl dienā, kad Jūrmalā viesojās filmēšanas grupa, dārziņā kūsā dzīvībā, it kā nekas nebūtu noticis. Visticamākais, ka tā tas turpināsies vēl aptuveni mēnesi.

Visbriesmīgākā situācija redzama bērnudārza 2. stāvā, kur pārseguma paneļi izliekušies. Tieši zem tiem rotaļājas iestādes audzēkņi. Vecākiem tikai otrdien vakarā oficiāli paziņots, ka dārziņš ir sliktā tehniskā stāvoklī.

Ivars Baltrums
Jūrmalas domes būvniecības projektu nodaļas pārstāvis

Panelis sabrukt tāpat vien nevar. Tā stāvoklis pasliktinās gadu no gada. Kritisko slodžu ietekmē (piemēram, sniega slodze) tas var ieliekties vēl vairāk un sabrukt.

Aktuāls jautājums, kādēļ Jūrmalas dome vēl šobrīd pieļauj, ka ēkā uzturas bērni, ja celtnes sliktais un bīstamais stāvoklis bija zināms jau vairākus mēnešus.

Edgars Stobovs
Jūrmalas domes izpilddirektors

Stobovs: Apzinoties šo bīstamību, esam pieņēmuši lēmumu uz laiku slēgt šo pirmsskolas izglītības iestādi.

Žurnālists: Konstatējot bīstamo situāciju, bērni turpināja apmeklēt dārziņu?

Stobovs: Protams.

Žurnālists: Jūs sapratāt, ka tur ir bīstami, bet joprojām ļāvāt bērniem apmeklēt dārziņu?

Stobovs: Bīstamību mēs konstatējām paši, pasūtot ekspertu atzinumus.

Jūrmalas dome tikai tagad pieņēmusi lēmumu dārziņu slēgt. Dažas dienas pirms 1. septembra vecākiem tiks paziņots, ka aptuveni nākamos divus gadus nāksies doties uz citu pašvaldības bērnudārzu.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl