“Jums priekšā būs skaista māja?! Ņirgāšanās!” Ulbrokā iedzīvotājus biedē jauna daudzstāvu nama projekts

Iedzīvotāji Ulbrokā laikus skandina trauksmes zvanu pirms zaļās zonas zaudēšanas. Te iesaistītas vairākas puses, un katra no tām vēlas savu. Pļaviņā pie piecstāvu nama grasās būvēt jaunu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju. Jaunbūves teritorijai piešķirta adrese Peldu iela 2a. Kategoriski pret šo projektu ir potenciālie kaimiņi no Peldu ielas ceturtā nama. Savu viedokli iedzīvotāji pauž arī sabiedriskās apspriešanas laikā.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • lauma Zandere

  lauma Zandere

  Noskatījos raidījumu par Stopiņa novada Peldu ielu 4.Esu sašutusi par par Bez tabu nekompetenci.Kur pie mājas Peldu ielas 4 ir pļava?To ka iedzīvotāji ir izmisumā,saprotama lieta,māju uzcēla lielā steigā.Nav droša ,jau pēc nodošanas bija problēmas ,5 stāvā pa šuvēm dzīvokļos nāca lietus laikā ūdens.Tai zaļajā zāļu laukumiņā bija iedzīvotājiem puķu dobes.Kur te vērienīgu māju var uzcelt ,nav saprašanas.Ja 20 metrus noskaita ,tad labi ka patsmit sanāk būvei.Vai lai notiek nelaime,tad tik sāks kāds saprast.
 • Ev Ita
 • Zane

  Zane

  90gados tajā laukumā tika izrakta liela būvbedre kafeinīcas vai veikala būvniecībai,kad sāka dzīt pāļus,paneļu mājai parādījās plaisas,protams,ka ir liela bīstamība,jo viss drebēja, it kā būtu zemestrīce.Projekts tika apturēts,būvbedre tika piegāzta ar celtniecības būvgružiem un daudzām tonnām sadzīves arkritumu,tad tas viss tika nolīdzināts ar zemi un uz ilgu laiku aizmirsts.Takā tur ir īsti Getliņi. Peldu 4 šī piegulošā teritorija,kad sākās privatizācija,nezinu-tika vai netika piedāvāta mājas iedzīvotājiem privatizācijai,bet šo gabalu pasteidzās noprivatizēt viena persona.Protams,ka tur neko nevarēja pasākt,kamēr šo gabalu pārdeva slavenajam Ulbrokas biznesmenim.Zinot,slikto šīs mājas tehnisko stāvokli-plaisas ir dzīvokļu sienās arī,būtu neprāts tagad tur blakus izvērst būvniecību un drebināt namu.Tas ir skaidrs arī bez visām ekspertīzēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!