Jelgavniece piedzīvo līgavu ļaunāko murgu – tieši pirms kāzām paliek bez kleitas!

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

Bez Tabu raidījuma žurnāliste, kas gatava piedzīvojumiem un avantūrām. Ar tādu pašu kaislību dara arī savu darbu.

23 komentāri

Jelgavniece Inese pirms kāzām piedzīvojusi līgavas ļaunāko murgu – divas dienas pirms svinīgās ceremonijas sapratusi, ka izvēlētā kleita laikā netiks pabeigta. Kāzu salonā saņēmusi solījumus, ka viss tikšot izdarīts laikā.

Ineses kāzu datums bija 5. augusts, līgavas kleitu noskatīja vēl pirms Jāņiem, vietējā salonā, kuru ieteikusi vedējmāte. “Savu” kleitu ieraudzījusi uzreiz, uzmērījusi un sapratusi, ka tā nedaudz jāpielabo.

Kleitas nākamā mērīšana ieplānota 20. jūlijā, līgava iemaksājusi 100 eiro. 20. jūlijā saņēmusi zvanu – pēkšņi kleita esot aizkavējusies Ukrainā uz robežas, būšot gatava nu jau 29. jūlijā.

29. jūlijā atkal sliktas ziņas – atsūtīts neīstais izmērs, lai gan Inese bija sapratusi, ka to pāršūs, nevis sūtīs jaunu. Kāzu salonā saņēmusi kārtējo solījumu – kleita būs gatava 3. augustā, divas dienas pirms kāzām.

“Kleita bija par garu, aizmugurē aste nebija nogriezta, visur viss karājās. Kleitas josta bija vienkārši “piedrāklēta”. Viņa bija vienkārši, nenopietni sašūta.”

Beidzot arī Ineses pacietības mērs bijis pilns, no kleitas atteikusies, pieprasījusi iemaksāto naudu un iegādājusies kleitu kādā Rīgas kāzu salonā. Taču pirmskāzu piedzīvotais murgs vēl ilgi paliks atmiņā.

Kāzu salonā vainu noveļ uz kleitas piegādātājiem, tā esot izsūtīta nedēļu vēlāk. Veikala pārstāvis arī norādīja, ka iemaksāto naudu kliente saņēmusi atpakaļ, tātad viss esot kārtībā.

Kāzu aģentūras vadītāja Dace Miezīte šogad dzirdējusi par diviem gadījumiem, kad līgavas pasūtījušas kleitu, bet kāzu dienā to vēl nav saņēmušas. Vienā gadījumā līgava kāzu kleitu saņēma divas dienas pēc kāzām. Kāda cita līgava nedēļas beigās saprotot, ka kleitas vēl nav, iegādājusies rezerves kāzu kleitu.

Kāzu aģentūras vadītāja iesaka izvēlēties salonu ar labu reputāciju. Dace novērojusi, – līgavu vidū pastāv stereotips, ka dizainera darināta kleita izmaksās ļoti dārgi, taču bieži vien pirktas un pāršūtas kleitas cena ir līdzvērtīga.

Foto

TOP komentāri

 • Ovcai
  +10 +10 0

  Ovcai

  Profilaksei vienreiz vajadzētu piedzīvot ļaunāko murgu, tas tā lai saprot vārdu nozīmi pirms te mētājas ar vārdiem!!!
 • Kas tas par augumu
 • Nu ja
  +6 +4 -2

  Nu ja

  visu grib pa lēto tā sakot nahaļavu tad tā arī ir. Pate vien vainīga.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl