Nepārdomātu ielas renovācijas darbu dēļ rēzeknieši vairākus mēnešus spiesti dzīvot neapskaužamos apstākļos: pārvietoties pa dubļainu masu, bez ielas apgaismojuma, baidoties iekrist kādā no daudzajām izraktajām bedrēm un tranšejām.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • anjansons

  anjansons

  Zin, var daudz ko teikt par Bartaševiču, bet atšķirībā kaut vai no SC partijas ''brāļa'' Ušakova Rīgā viņš vismaz dara un dara daudz. Viss ir zināms, kādi projekti būs pilsētā, iedzīvotāji var iesniegt savus priekšlikumus, iedzīvotājos ieklausās... Protams ir vērojams zināms autoritārisms un savējo pabalstīšana, bet arī ar tiem iepirkumiem... man svarīgāk ir tas, lai darbi tiek padarīti atbilstošā kvalitātē un par daudz maz atbilstošu cenu (un ja tā neatbilstu, tad ES fonu uzraugi jau sen būtu klāt). Arī ārzemēs, pamēģini kaut kur Eiropā vinnēt kādus vietējos iepirkumus, kaut arī tu par 100 eiro lētāk piedāvāsi ko uzbūvēt... lai kādi likumi, bet visur ir savs protekcionisms atbalstot vietējos. Galvenais, lai cena un kvalitāte lielā mērā no tā neciestu. Galu galā no tā, ka tur Bartaševiča brāli paņem kā apakšuzņēmēju- tur darbs arī cilvēkiem reģionā ir. Un par to kā Bartaševičs ir strādājis ar infrastruktūru pilsētā, var pārliecināties jebkurš, kas tur ir bijis teiksim 2007. gadā pēdējo reizi un kas atbrauks tagad.
 • martins

  martins

  Ko jus tur dirsat ta nav taisniba es taja skola jau macos 7 gadus tur vis nav taisniba un saunu var izmantot ar atlauju
 • Latvietis
 • Dana

  Dana

  Galvenais ka Bartaševičam viss labi. Viņš tač mums vislabākais mērs, kāds jebkad bijis, kā vienā intervijā lielījās
 • Karlis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!