Jaunmārupe, Ozolu iela. Redzams, ka te, ielas malā, ir “svaigi” rakumi. Kā stāsta iedzīvotāji, te darbojušies AS ”Sadales tīkls” darbinieki, jo tiekot pārtaisītas elektrolīnijas. Tas ir apsveicami, bet iedzīvotājiem ir aizdomas, ka darbu laikā noticis fušieris, kura dēļ viņiem nosvilst dators. Tas nav vienīgais gadījums, kad ģimenei nākas domāt par jaunu elektroierīču iegādi.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Andrejs Kovalevskis

  Andrejs Kovalevskis

  Baigi maz cilvēku piekrīta Latvenergo apdrošināšanas pakalpojumam, te būs rezultāts, ar šādam izdarībam var mēģināt vel izspiest naudiņu no iedzīvotājiem :)
  Piekritu Ingrīda Vīduša, jo mērot spriegumu mājās arī nonācu pie secinājuma, ka tas nav stabils, mums tas sasniedz pat 210V, bet pēc tam pēkšņi var palekties līdz pat 235V, elektronikai ne pārāk patīk tik spēcīgas svarstības.
  Lai varistori nāk Jums palīgā ;)
  • Boriss Sīlis

   Boriss Sīlis

   Pirms slavē Latvenergo apdrošināšanas pakalpojumu uzzini cik tāds maksā pie apdrošinātājiem.
  • Andrejs Kovalevskis
 • Ingrīda Vīduša

  Ingrīda Vīduša

  Viennozīmīgi ST vaina.. dara kā grib, regulāri notiek strāvas maiņas un kas viņiem, atrunas.
 • Dace Jākobsone

  Dace Jākobsone

  Mums arī svilst,jo mājas elektriķis lai mazāk būtu jāstrādā izņēmis visus korķus un visu savienojis ar vadiņiem.Ja rodas pārslodze viss uzreix svilst nost
  • Leonora Plotnieks

   Leonora Plotnieks

   iesaku žigli nosvilināt ar kādu vadiņu mājas elektriķi un žigli pagādāt citu - normālu
  • Māris Vīdušs

   Māris Vīdušs

   No tā nesvilst nost. Pārspriegumu aizsargā ar citiem paņēmieniem. Korķi aizsargā tikai tīklu no pārslodzes. Respektīvi aizsargā kabeļus un transformātorus. Svilst nost no tā, ka iespējams transformātorā par lielu spriegums palaists un tur pa lielam vainojama ir tikla uzbūve, kad ir liela attāluma starpība starp pirmo un pēdējo lietotāju.
 • Zane Nicmane

  Zane Nicmane

  nu mums ar bija lidziigi, nosvila kk aparats, parbaudijaam stravas , neatceros ka saucas, lielumu, stiprumu un bija loti augsts , zvanijam uz sadales tikls , atbrauca un visu saveda kartiibaa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!