Klusās Jaunjelgavas iedzīvotājiem līdz mielēm apnikusi kāda Rīgas ielas 20. nama iedzīvotāja izdarības, kuras izmisumā dzen gan tuvus, gan tālus nāburgus. Viņa ar kaimiņiem komunikācijas veids ir dzīvokļu durvju dauzīšana ar cirvi.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • nāburgs

  nāburgs

  Rīgā bik savādāk, arī man ir agresīva kaimiņiene(radiniece), ar cirvi gan neskrēja virsū, bet nebija tālu no tā, morāli terorizēja pārējos iedzīvotājus. Uzrakstījām garu iesniegumu policijā, tie saka,ka nav viņu kompetencē, jo skaidrs,ka cilvēks ir slims. Bet iesniegums katram gadījumam ir reģistrēts policijā. Tad saucām ātros, kuri redzot situāciju, izsauca policiju un aizveda attiecīgo personu uz ārstniecības iestādi-ok, paturēja mēnesi(bet ne jau tāpat vien, tātad bija problēma), bet tagad šī persona ir uzskaitē un pie mazākās izpildīšanās varam saukt ātros un viņi vedīs viņu prom.
 • Mintons

  Mintons

  Ēriks Bute labi atkal uzdarbojies. Došos liecināt ja būs nepieciešams, redzēju kā to darīja
 • Eriks bute
 • Mmmm

  Mmmm

  Gribetu zinat kur slikst meslos un loti laba firma. Kaut ka neesmu redzeejusi ka Jaunjelgavaa metaatos izgastas atkritu tvertnes vai butu atkritumi uz ielam. Loti jauka maza pilsetina ar daziem iznemumiem ka ir katra pilseta un ciemata.
 • Simona Sosanna Glazunova
 • Džems

  Džems

  Jā Aizkraukles policija zin kā jaatrisina problemas. Paraksties
  • Simona

   Simona

   Pastaigā vairāk pa Jaunjelgavu, tad arī redzēsi, cik miskastes ir parbastas un kas notiek... Aizej līdz katlu mājai, tur vispār ir tāds skats, kā lielā miskastē, un aizej uz Liepu ielu.. Skaists skats pie miskastēm, prieks, ka brauc "Katru nedēļu un ir burvīgs skats"
 • Bezdievis

  Bezdievis

  Jaunjelgavā ne tas vien notiek. Nedēļu no vietas varētu filmēt visu diennakti. Viss Jaunjelgavas novas kļuvis par atkritumu ķīlniekiem, jo dome gadu no gada noslēdz līgumus par atkritumu apsaimniekošanu tikai ar vienu firmu, kuras dēļ cilvēki slīks mēslos. Kam tas izdevīgi?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!