Jaunietis kanālam “FunFaceTV” no omas pensijas noziedo teju 400 eiro

Ar raidījumu “Bez Tabu” sazinājies Andris, kurš ziņo par, viņaprāt, krāpnieciskām darbībām populārā youtube.com kanāla “FunFaceTV” darbībā. Pie vīrieša vērsusies viņa tuviniece, pensionāre, no kuras konta pazudusi nauda teju 700 eiro apmērā. Liela daļa naudas kā ziedojumi pārskaitīta tieši “FunFaceTV” veidotājiem.

Atpakaļ uz rakstu

14 komentāri

 • Artūrs
 • Jaunietis

  Jaunietis

  Latvijas iedzīvotāji virs 30+ kas nesaprot kā strādā youtube, lūdzu vispirms painteresējaties kā tur lietas notiekās, jo es saprotu ka Latvijā ir tik zems līmens ka liela daļa iedzīvotāju nezin kā tur cilvēki pelna sev iztiku un tie kas saka ka viņiem jādzēš kanāls un jāiet viņiem strādāt, tad jūs vispār nesaprotat cik patiesībā daudz laika šie jaunieši iegulda montējot savu vienu video failu un programmas kur notiek montēšanas es pieņemu ar nav par velti un viņi iegulda daudz priekš saviem skatītājiem. Man kauns uz šo skatīties, jo citās zemēs kur youtube ir populārāks un kur ļaudis vairāk uz to pelna, ja redzētu šo video viņi sāktu smieties cik atpalikusi ir Latvija kā taisa tādu drāmu nenokā kur citur tas ir pavisam normālā ikdienišča lieta. Taka seniori un jaunāki kas lasa šo, pirms klačojaties ciemā par šo razborku, sākumā pamācīties par internetu jo šis viss ir tīrākā sazvērestība pret šiem jauniešiem kuri pilnībā nav ne piekā vainīgi.
 • Mp7

  Mp7

  Haha populārākais YouTube kanāls no Latvijas, nerakstat to ko nezināt. Apskatieties piemēram kanālus motohunterz vai pilotzx6r cik viņiem ir sekotāji.
 • Ziedotājs

  Ziedotājs

  NEKAD neviena youtube kanala neesmu dzirdejis ka kads megina pierunat lai vinam kko ziedo.
  Taa ir katra briva izcele ziedot vai nee,un ja vecaki nemak pasargat savas kartes un kodus tad kurs saja situacija ir vainigs?Un sis te stasta "varonis" kurs gudri stasta ka ziedojumi tiekot izkrapti var redzet ka pilnigi neko nesaprot.Nulle saprassana.Tak ieejat vinu kanala un paskataties tiesraides kas un kaa notiek pirms gufri runajat par izkrapsanu.Ziedojumi baznicaa ir daudz lielaka krapsana neka ziedojumi youtuberiem.
 • Raimonds Leja
 • Raimonds Leja
  0 -10 -10

  Raimonds Leja

  FubFaceTV un BGcentrs vajag izdzēst no youtube ārā, lai iet strādāt
  • imstrikiss

   imstrikiss

   Man liekas ka tev vajag aiziet izgulēties autist, pats sēdi dro** un kautko dirs atšķirībā no viņiem
 • Bez Tabu Smird Pēc Pirdieniem

  Bez Tabu Smird Pēc Pirdieniem

  Ja no šīs vecās dāmas konta kāds cits bez viņas ziņas būtu ziedojis naudu, piemēram ziedot.lv, vai trūcīgām ģimenēm vai jebkam citam, tad būtu celta tāda pati jezga? Te jau neiet runa par to, ka kāds lūdz lai tik viņiem ziedotu, pat ja tā arī būtu, tad vienīgais vaininieks šajā ir vecās dāmas nolaidība pret savu personīgo lietu nenosargāšanu un ģimenes lokā bērnu neaudzināšanu. Bez Tabu tiešām jau kļuvis par apsmieklu un drīz būs reputācija tāda pati, kā facebook feiko ziņu lapelēm. Kauns par jums Bez Tabu, beidziet smirdēt.
  • Bez Tabu Smird Pēc Pirdieniem

   Bez Tabu Smird Pēc Pirdieniem

   It īpaši vēl rosinot iedzīvotāju nepareizu priekšstatu, ka ziedojumi tiek uzspiesti, jūs vispār šaujat pāri visām svītrām.
   Atvainojos, bet šis ģimenes tuvinieks, kurš izklāstīja radušos situāciju, kā tu, atvainojos par vārdiem, Mudak vari nezinot lietu apstākļus un kanāla personāža darībab vari spriest ka viņi kaut vienā brīdī ir kādam uzspieduši ar ziedojumiem? Un kur ir vienkāršā loģika, vispirms sazināties ar viņiem pašiem? Kā sāpe sirdī parādas, tā uz Bez Tabu, vai Facebook, Latvijas tauta diemžēl ir acīmredzami degradēta un visi jauninājumi, kas nāk iekšā no citvalstu pieredzēm mūsu iedzīvotājiem ir kas briesmīgs un pat necenšas to izprast. Vēlu Bez Tabu, kā raidījumam un organizācijai drīzu eksistēšanas galu, tur jau nu pat vairs tiešām nav satura..
 • FunFaceTv nav krāpnieki!!! S.V.

  FunFaceTv nav krāpnieki!!! S.V.

  Akd ja jūs sekotu līdzi viņu darbībai YouTubē jūs redzētu, ka viņi ir teikuši vairākas reizes "kas grib tas atbalsta" viņi nevienam naudu neizspiež vienkārši tas čalis pats ir vainīgs, ka nesaprot ko dara. Tāda ir YouTubes sistēma ja tajā būtu kas slikts par to ziedošanu tad tāda iespēja tiktu noņemta. Viņus nekādīgi par šo nevar sodīt jo viņi nesaka lai ziedo un ir lūguši lai nepilngadīgie labāk to nedara. Viņi nav vienīgie kuriem ziedo cilvēki. UldonsTv šim YouTubes kanāla īpašniekam kādreiz ziedoja daudz lielākas naudas summas kaut arii ja nebija 400eur bet visi ziedoja pa vienam eur līdz 100eur.
 • Nesaprotu cilvēkus, kuri nomelno FunFace

  Nesaprotu cilvēkus, kuri nomelno FunFace

  Cik smieklīgi apskatīties, ka cilvēki gudri runā par YouTube kā noziedzīgu darbību, vini dara, to, kas patīk un tāpat kā citas omes ada zekes, vini veido video un priecē skatītājus.
 • asda

  asda

  Tak tajā sīkajā ir promblēma, iemācijies zagt ,pietam no savējiem :/

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!