Jaundzimušā zēna vecāki vaino Stradiņa slimnīcas mediķus paviršībā!

8 komentāri

Gan jaunā sieva, gan vīrs no Ogres novada, vēl gaidot savu mazuli, zināja, kāds būs bērna dzimums. Visticamāk, piedzims puika. Tieši tā arī notika. Nolēma, – zēnu sauks Armands. Pirms piereģistrēt dēlu, ielūkojās slimnīcas izdotajā izziņā un bija šokā.

Bērnam mainīts dzimums! Dokumentā skaidri un gaiši norādīts, ka piedzimusi meita.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stradiņa slimnīcas Perinatālās aprūpes centra vadītāja taisnojas, uztraukumam nav pamata. Izsniegtajā dokumentā, ko aizpilda medicīnas personāls, radusies neuzmanības kļūda, atzīmējuši, ka piedzima meitene, nevis zēns.

Jau izgatavojuši dublikātu ar pareizo dzimumu, ko iesniegt dzimtsarakstu nodaļā, lai varētu zēnu piereģistrēt.

Foto: Bez tabu

Foto: Bez tabu

Jaundzimušā ģimene ir sašutusi, ka, neraugoties uz dzemdētājas ginekoloģes nosūtījumu uz slimnīcu veikt ķeizargriezienu, tas nenoticis.

Perinatālās aprūpes centra dakteri pieņēmuši lēmumu, ka jādzemdē dabīgi, neraugoties, ka dzemdētājai ir epilepsija. Rezultātā dzemdību laikā sākušās epilepsijas lēkmes un steidzami nācies veikt operāciju tik un tā.

Pēc tās gan māte, gan mazulis atradās reanimācijas nodaļā. Ģimene pārliecināta, ka jaunajai māmiņai papildu mocības izpaliktu, ja ķeizargrieziens tiktu veikts uzreiz.

Centra vadītāja gan stāsta, ja dzemdētājai pagātnē ir bijušas epilepsijas lēkmes, tas nenozīmē, ka jāveic ķeizargrieziens. Daudzos gadījumos sievietes, kam bijusi epilepsija, dzemdē pašas, un viss beidzas labi.

Šoreiz bijusi neparedzētu apstākļu sakritība.

Foto

TOP komentāri

 • Ineta
  +7 +6 -1

  Ineta

  Skatījos šo stāstu un biju diezgan izbrīnīta un sašutusi! Slimnīcas pārstāve teica, ka neviens viņiem nevar norādīt kā sievietei jādzemdē, atriecīgi nosūtījums neko nedod, jo paši esot pieredzējuši. Kas par stulbumu, jo ne jau šie ārsti ir sekojuši līdzi grūtniecībai. Paskatoties virsū tak nepateiksi, kā labāk būtu dzemdēt. Dzemdēju citā pilsētā un man paveicās ar vecmāti. Man ir muguras problēmas, bet neirologs atļāva dzemdēt pašai. Vecmāte teica, ja kādā brīdi šķiet, ka ar muguru nav kas kārtībā, lai uzreiz saku, jo dzemdības nav brīdis kad jokot. Un galu galā sievietei pašai ir tiesības izvēlēties kā dzemdēt!
 • Nu ja!
  +5 +5 0

  Nu ja!

  Būtu kāds nomiris šajās dzemdībās, arī būtu tikai neparedzēta apstākļu sakritība...?! Manuprāt, ja GR.norisi uzraugošais ārsts-speciālists nozīmē ķeizaru, tad slimnīcai ir jāveic šī OP bez liekas spriedelēšanas!
 • Made
  +6 +5 -1

  Made

  Eiropa taču tagad spiež uz dabīgajām dzemdībām??? Latvijā mums esot par daudz ķeizaru... Attiecīgi - vari vai nevari, jāmēģina dabīgi, jo plānos jāiekļaujas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl