10 komentāri

Šā gada pavasarī Latviju pāršalca traģiska vēsts no Lizuma pagasta, kur mīklainos apstākļos bojā gāja divi jaunieši – puisis un meitene. Slepkavība vai nelaimes gadījums? Jautājums, uz kuru atbilde vietējiem nav skaidra joprojām. Nupat šajā pašā saimniecībā nodegusi dzīvojamā māja. Un atkal vietējie vaicā – nelaime vai apzināta kaitniecība?

Sestajā maijā divi jaunieši bija peldējušies kubulā pie pirtiņas, kur nelaimīgas sagadīšanās dēļ kaķis it kā aizķēris netālu esošo elektrolampu, kas, iegāžoties ūdenī, radīja spēcīgu strāvas triecienu. Bojā gājuši visi trīs: gan puisis, gan meitene, gan kaķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toreiz piederīgie šo notikumu pasniedza kā milzu traģēdiju, tomēr izmeklēšanas gaitā atklājās vairāki fakti, kas rosināja domāt, ka notikušais ir apzināts un rūpīgi izplānots noziegums. Abi jaunieši īsi pirms bojāejas tika apdrošināti.

Attiecīgi, viņu bojāejas gadījumā piederīgie saņemtu milzu kompensāciju. Turklāt bojā gājušā jaunieša tēvs jau agrāk ticis sodīts par savas dzīvesbiedres slepkavību. Vai arī šī bijusi slepkavība? Vēl nevienam nav izdevies atbildēt.

Nodeg dzīvojamā māja

Taču nu šo Lizuma pagasta saimniecību piemeklējusi jauna traģēdija. Naktī uz 12. oktobrī nodegusi dzīvojamā māja. Šo faktu apliecina arī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Sintija Virse.

Izsaukumu uz notikuma vietu policisti saņēmuši plkst. 05.30. Lai gan šobrīd viss liecina par ugunsgrēku – nelaimes gadījumu, vietējie iedzīvotāji Bez Tabu redakcijai piegādā citas ziņas.

Kāda vietējā iedzīvotāja uzdod retorisku jautājumu:

”Varbūt atkal tādā veidā tiek mēģināts noslēpt kādu noziegumu vai tikt pie naudas?”

Iedzīvotāji arī atminas, ka naktī pirms ugunsgrēka dzirdēti šāvieni un redzēts, ka no mājas aizbrauc mašīna, tomēr ar policiju neviens runāt negribot, jo baidoties par savu un tuvinieku drošību.

Galu galā, kopš pavasara traģēdijas nekādi būtiski pavērsieni izmeklēšanā neesot notikuši, vīrietis joprojām ir uz brīvām kājām. Tāpat vietējiem ir zināms, ka attiecīgais vīrietis izkrāpis un šobrīd ir spiests atmaksāt milzu naudas summas Lauku atbalsta dienestam.

Vietējie ir nobažījušies un neziņā par to, kas notiks tālāk un cik droši dzīvot kaimiņos šādam cilvēkam?

Bez Tabu noteikti sekos līdzi šiem notikumiem, taču jāatgādina, ka šogad Lizums jau vairākkārt sabiedrības uzmanības lokā nonācis ar traģiskām vēstīm. Bez Tabu filmēšanas grupa 2016. gada februārī devās noskaidrot apstākļus, kādos tur mājas dzemdībās bojā gājis zīdainis.

Foto

Video

TOP komentāri

  • Kokos
  • Vita
  • Soketa!!!
    +1 +1 0

    Soketa!!!

    Pilnigs sviests! kamer cilveki pa naktim gul ar vienam bailem,tikmer policisti gul saldos miegos un neko nedara!!! kamer sis slepkava vac cilvekus nost kà tadus kapostus no darzakur ir logika vsp??? Kadi pieradijumi vel trukst?????un vel atkal si nelaime nakosa??ar kuriem galiem jus domajat???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl