“Jau trīs nedēļas esmu spiests dzīvot bez tualetes!” rīdzinieks izmisumā

Rīdzinieks Nauris jau trīs nedēļas spiests dzīvot galvaspilsētas centrā daudzdzīvokļu namā bez sanitārā mezgla jeb vietas, kur nokārtot dabiskās vajadzības.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Līga
 • Elina Gulbe

  Elina Gulbe

  Pēdējais Update! Ir dabūti uz rokas papīri, kur ir vairāki viltoti šī cilvēka paraksti. Kaimiņienes spēlītes ir galā!!!
 • Vasja

  Vasja

  Vai tiešām pie pārbūves ir 100% visu ēkas dzīvokļu īpašnieku paraksti, par koplietošanas telpu prihvatizāciju?
 • Pirktspēja
 • LV
 • Dainis
 • Helikopters Menti
  +16 +16 0

  Helikopters Menti

  Nez, viņam dzīvoklī ir duša? Es reiz īrēju dzīvokli bez dušas un bez karstā ūdens, ar tualeti gaitenī, kur nedrīkstēja iet, ja kaimiņiene tajā dienā bija sliktā omā. Manuprāt, šādi dzīvokļi ir pret jebkādiem noteikumiem par cilvēka cienīgiem dzīves apstākļiem. Tos būtu jāaizliedz un jāliek visu pārbūvēt normāli.
 • Tavs vārds

  Tavs vārds

  Situācijas sapratnei būtiski ir tas, vai uz viņa dzīvokli ir vai nav izbūvēts izvads (aizvilkta caurule, pie kura viņš var pieslēgt savu podu). Jēdzieni "uz viņa dzīvokli" un "līdz viņa dzīvoklim" nav gluži viens un tas pats. Ja caurule ir aizvilkta un pie tās uzreiz var ierīkot tualeti savā dzīvoklī, tad - pēc sūdzības termiņa nokavēšanas - nav jēgas cīnīties. Ja caurule nav aizvilkta vai tas izdarīts tā, ka pie tās nevar uzreiz pieslēgt podu, tad Būvvalde nedrīkst to pieļaut, jo tā nav nekāda renovācija. Tādā gadījumā sūdzības termiņa nokavēšana tur neko nemaina; mierīgi var tiesāties un vinnēt. Priekš tam tā arī ir Būvvalde, ka tur VIENMĒR viss jāskatās pēc būtības (nevis tikai formāli - ir vai nav saskaņošanas paraksti). Būvniecības joma ir ļoti detalizēti reglamentēta ar likumu, MK noteikumiem un daudziem normatīviem. Nevar būt koplietošanas sanitāro telpu renovācija vienkārši sienas uzmūrēšanas veidā. Šā raksta tekstā un fotoattēlos neko par to neredzu. Video, protams, neskatījos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!