Ja Tev rūp sava bērna kāju veselība, izmet ”krokšus” tūlīt! Vai tiešām?

8 komentāri

Esi dzirdējis frāzi: ”Ja tev mājās ir ”krokši”, tūlīt pat izmet tos!”, vai arī ”Ārsti apgalvo, ka Crocs apavi var izraisīt cīpslu iekaisumu, kājas pirkstu pastiprinātu deformāciju, nagu problēmas, varžacis un tulznas.”?

Savs viedoklis par šiem Latvijā tik populārajiem apaviem ir arī pašmāju mediķiem, rūtītiem faniem un, protams, atbildi smagajām apsūdzībām pretī likt gatavi arī ražotāji. Tehniskā ortopēde Darja Ņesteroviča ļoti rūpīgi iepazinusies un izpētījusi pieejamo informāciju par Crocs apaviem. Arī viņa piekrīt, ka ikdienu vadīt klasiskajos Crocs apavos nav prāta darbs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Crocs tika veidoti nevis kā ikdienas apavi, bet kā apavi burāšanas un airēšanas sportam. Specifisks, piemēroti cilvēkiem  jahtās vai laivās, no neslīdoša materiāla, kas nebaidās no mitruma, ir mazgājami un ātri žūst.

Vesela pēda kroksī,  protams, jūtas labi, kā uz spilvena, bet ar nosacījumu, ka tas nav vienīgais apavs. Ja ne,  tiešām var iedzīvoties veselības problēmās – kāju svīšanā, tulznās, sabiezējumos, varžacīs.

Foto

Ar šiem apaviem, īpaši jāuzmanās tieši maziem bērniem, kaut gan Aiva, kuras bērni valkā ”krokšus” kopš teju dzimšanas, ir citās domās:

Mēs saviem bērniem esam pārbaudījuši pēdas, jo viņi staigājuši tikai krokšos kopš pusotra gada vecuma. Rezultāti ir labi. pēdas normālas.

Aivas ģimeni var saukt par rūdītiem kroskistiem, jo mājās ir desmitiem šī zīmola apavu. Tos pērkot ievēro cenu, ērtumu un, kā jūtas kāja. Tāpēc Aivu neuztrauc tas, ko raksta mediķi. Viņa uzticas savai pieredzei.

Noskaties video un izsaki komentāros savu versiju par Crocs apaviem!

Video

TOP komentāri

 • ardux
  +2 +2 0

  ardux

  prezervatīvu nēsātāji sarosījušies :) ko tu nabagam padarīsi, ka normālas sandales bērnam nevar atļauties nopirkt :(
 • Māra
  +2 +2 0

  Māra

  Jāsāk ar to, ka runāšu par īstajiem krokšiem, nevis Maksimā pirktajiem par pāris eiro.
  Krokši ir ideāli apavi ceļojumiem ar auto, autobusu, ātri uzvelkami, novelkami. Dārza darbiem, mitram laikam, dārza svētkiem u.t.t. Labi gan lielajiem gan mazajiem. Jāpērk īstie neviss lielveikalos nopērkamie viltojumu. Ko nozīmē katru dienu? Neviens uz teātri, darbu, skolu ar krokšiem neiet.
 • Crokisti
  +2 +2 0

  Crokisti

  Īsti neesmu sapratusi kas ir samaksājis šiem dokiem. Mēs visa ģimene esam šo apavu cienītāji un kājām nav nekādas vainas. Bērni sajūsmā. Viegli uzvilkt viegli nēsāt. Mums lielajiem ar. Kaut sēnēs kad šauj. Kājas ir daudz pateicīgākas par dienu crocs zābakos nekā ka viņas iebāž smagos gumijniekos.
  Jā tirgū pērkot varbūt var uzrauties uz kreisajiem variantiem kas maksā 5€ un tad varbūt var gadīties ka kājas samoka.
  Mēs visi par CROCS :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl