“Ja strādājot nenogāzies, esi laimīgs! Parādā algu, atlaiž, kā grib, nodokļus par mums nemaksā!” Talsu kafejnīcas bijušie darbinieki pret priekšniecību

Garas darba stundas, kuras nekorekti uzskaita un par kurām pienācīgi nesamaksā, nelegāla nodarbināšana, nodokļu nemaksāšana – šo un citu pārmet Talsu ēstuves priekšniecībai bijušie darbinieki.

Atpakaļ uz rakstu

53 komentāri

 • Kurzemniece

  Kurzemniece

  Pedējā cūcība tā izrīkoties ar darbiniekiem cilvēki citīgi strādā bet visu naudu savāc īpašnieki tādiem ar sū..... mietu pa mugru .
 • Armands Skutelis
 • Agnis Meirens
 • Nesija
  +12 +12 0

  Nesija

  Diemžēl , mums netrūkst tādu priekśnieciņu , kas nemīl maksāt strādniekiem algu. Katru mēnesi jālūdzas , lai izmaksā minimālo , vienmēr pāri datumam , bet paśi ceĺ mājas un džipus maina kā cimdus... Par to nerună , bet Latvijā tas ir ļoti izplatīts
 • Maija

  Maija

  Pasutiju 2x uz majam edienu, ediens bija auksts, bet nevaru teikt ka veca galja utt., domaju - labi, kamert atveda un es nu nebiju vieniga varbut kas pasutija uz majam, kautgan nacas gaidit pusotra stundu.Pasutiju otro reizi, un pec apestam pusdienam tik tiesaam nejutos diez ko labi.Ediens tur tocna nav svaigs 100%
 • Kaspars
  +14 +14 0

  Kaspars

  Kã man kaitina ,tie privatbiznesmeńi ,kas nemaksā par virstundām,nodokļus,kur nu vēl algu laika nemaksàt.. Kauns jums nu.. Nu strādnieki ir tie kas jums tos klientus apkalpo un peļņu nes jums.
 • Sane
  +13 +13 0

  Sane

  Uzskatu ja reiz atveri kafeinicu tad jamaksā nodokļi.Un kad darbiniece uzin,kad nav maksãti nodoklii ..saka ,ko tu gribi ,lai Mogo ņemu...Par ko te var būt runa.Mēs neaizstavam savējos Talseniekus..Fui..Ir jãmaksa un visss.Ko tad pensijs vecuma teiks..Ai,Man Bossam grūti gãja ..bla bla bla.. tg pensija man nav ..e nekas..NEGRIBI MAKSAT STRĀDNIEKAM ,NETAIS VAĻĀ KAFEINĪCU..KAM INTERESE ,LIELI TËRIŅI ATVEROT BIJA.. Ja reiz atver savu biznesu likums viens ,maksa kā nākas un sūdzibas nebūs.Negribi maksāt Never vaļã Kafeinīcu.
 • Jana

  Jana

  Ja cilvēkam ir hroniskās vainas tad pec garājām un smagajām darba stundām viņas ātri liek par sevi manīt.
 • Velone

  Velone

  Daudz ir tàdu èdinàšanas uzñèmumu, kur stràdnieku neuzskata par cilvèku. Neizmaksàt algu ir normàli. Slimot nedrìkst. Atvaĺinàjums...kas tas tàds? Mìĺie darba devèji, drìz jums nebùs darbinieku...un ievestais darbaspèks nestràdàs lìdz ģìbßanai...
 • Luisss

  Luisss

  Biju varā Talsos Māras tirgus laikā tur uzēst. Ēdiens normāls, tik ūķis baigais likās un cenas ar nebij t''as zemākās priekš laukiem. Bet ēdiens bij tā vērts. Tā kā novēlu cīnīties, bet ne uz strādnieku rēķina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!