“Ja nebūtu pieķērusies, viņa noripotu lejā pa krauju!” Ģimene pie Sietiņieža piedzīvo nervus kutinošu ekskursiju

Gleznainais Gaujas krasts vienā pusē un viens no Latvijas dabas lepnumiem – Sietiņiezis – otrā pusē. Lai apskatītu šo vietu, Krūmiņu ģimenei no Limbažiem nācās piedzīvot ļoti satraucošus brīžus.

Atpakaļ uz rakstu

9 komentāri

 • Kaķis

  Kaķis

  Es ceru, ka Jums negadisies paslidet vai
  nejauši aizķerties un paklupt vai nejauši sākt ripot, tad paskatīsimies ko par visu šo tad tiksiet. Kad atjegsietie Gauja...
 • AAA

  AAA

  Tagad uz ielām pilsētā nevar uz kājām noturēties, visas ietves kā slidotava. Kur vēl smadzenes uz Sietiñiezi braukt? Un vēl bērnu vilkt līdz? Tur jau man liekas jūtamas kaut kādas pašnāvnieciskas tieksmes. Bet tagad jau galvenais, ka var atrast iemeslu uz Bez tabu pazvanīt un tikt TV!
 • Guņča

  Guņča

  Atgādina par manu bērnību 90. gados. Lieki jau teikt, ka tad reti kur bija tik labiekārtotas pastaigu vietas kā Sietiņiezis, daudzviet nebija margu, tajā laikā sadzīves ķīmijas produktiem nebija bērnu drošie korķi utt. un visi dzīvoja bez bēdu, bet tagad ir sākusies kaut kāda stulbuma revolūcija.
 • Kate

  Kate

  Sietiņiezis ir viena burvīga kopta LV vieta un sūdzēšanās TV nav saprotama.Vai pašai Krūmiņu mammai nav smadzeņu,ka tādos laikapstākļos jāved bērni uz tik riskantu vietu.Vai iedomājās,ka atbrauca karaļi un kāpēc smiltiņas nav pakaisītas,lai varētu ložņāt pa visām kraujām.Tas ir dabas objekts galu galā!
 • zzz

  zzz

  Vasarā kāpu Tenerifes Teides vulkānā. Nu nav tur norobežojumu vairumā vietu, un kritiens būtu daudz baisāks kā no Sietiņieža. Bet tūristi nekrīt, vienkārši smadzenes pieslēdz. Un kustīgus bērnus tur pie rokas vai rokās.
 • Think

  Think

  Piedodiet , atvainojiet.. bet jāsaprot , ka ziemā sietiņiezis nav piemērots pastaigām. Var taču izvēleties mierīgākas meža takas , kur nebūs šīs bīstamais apstāklis (krauja). Visi saprātīgi cilvēki nelien tur, kur ir bīstami.
 • Atceros

  Atceros

  Kāpēc ar maziem bērniem ir tur jālien ziemā? Brauc uz kalnu, uz citām ziemas atpūtai paredzētām vietām. Jau vasarā pa tādām takām staigājot ir jābūt piesardzīgam. Visa atbildība uz vecākiem, kas nemāk izvēlēties gadalaikam piemērotu brīvā laika pavadīšanas vietu!
 • Gints

  Gints

  Jā pašai nav prātiņa ne par pus kapeiku , tad nevajag celt brēku , te var pagriezt savādāk , māte aiz sava stulbuma apdraud bērnu dzīvības , un te vajadzētu atņemt mātes tiesības un bērnus ievietot bērnunamā . Nu kur prāts pa šādu ledu līst ar bērniem un vēl palaist vienu pašu ?
 • aisma

  aisma

  Ja tā ir informācija priekš citiem, lai uzmanās, ka tur var būt ļoti slidens un ar maziem bērniem pašlaik lai nebrauc, tad es saprotu, bet, ja tā ir sūdzēšanās......, jāsaprot, ka ziemā var būt slidens, par drošību katram pašam ar jāgādā, nedod dievs aiztaisīs sienu priekšā, kad vispār skats uz Gauju pazudīs. Sietiņiezis ir patiešām viens no skaistākajiem Latvijas iežiem, katram iesaku to apskatīt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!