Komentāri
“Ja nebrauc ar auto, VID tevi negaida!” Iedzīvotāji šokēti par bīstamo piekļuvi VID ēkai

Godprātīgs nodokļu maksātājs, vēlēdamies nokļūt Valsts ieņēmumu dienestā (VID), mērojot ceļu no 11. maršruta tramvaja pieturas, atskārtis, ka ceļš līdz nodokļu iekasētājiem ir apgrūtinošs, pat bīstams.

Aija, sašutusi ir Bez Tabu skatītāja

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Es šodien ar tramvaju braucu uz VID, pienākot pie celiņa, kas ved uz iestādi, biju šokā! Radās priekšstats – ja tev nav mašīnas, tad tev nav ko meklēt pie mums.

Taciņa pāri pļavai slidena un nenokaisīta, bet pie pašas iestādes uz celiņa sašķūrēts kalns sniega no autostāvvietas. Tas ir labs pārbaudījums, it īpaši pensionāriem un māmiņām ar maziem bērniem.

VID skaidro, ka taciņas uzturēšana nav nedz iestādes, nedz VAS “Valsts nekustamie īpašumi” uzdevums, jo tā iestaigāta uz privātas zemes.

Antra Gremzde, VID Nodrošinājuma pārvaldes direktore

Taciņa vēsturiski, būvējot VID ēku, tika izveidota kā pagaidu variants. Šis pagaidu variants tika saskaņots gan ar zemes īpašnieku, gan Rīgas Būvvaldi.

Taciņai šis statuss bija, kamēr tika izbūvēta kārtīga gājēju ietve līdz VID ēkai. No pagājušā gada nogales ir izbūvēta asfaltēta gājēju iela no Rusova un Ķīšezeru ielu krustojuma līdz VID ēkai.

Vienošanās par piekļuvi ēkai ar zemes īpašnieku pārtraukta līdz ar ietves izbūvēšanu. VID pārstāve norāda, ka laika ietaupījums, salīdzinot ar ceļa mērošanu pa izvbūvēto ceļu, ir niecīgs – pusotra minūte.

Taujāta par to, vai VID ir uzrunājis zemes īpašnieku, lūdzot liegt piekļuvi īpašumam un taciņai, ja iestaigātā taciņa netiek kopta un pat dažkārt bīstama, lai pa to pārvietotos, VID pārstāve atbild apstiprinoši, tomēr pagaidām zemes īpašnieks nereaģējot.

“Ir uzliktas arī norādes, kā var nokļūt līdz VID ēkai. Vai tiešām brist pa dubļiem, vai iet pa slidenu ceļu un apdraudēt pašam sevi ir pusotras minūtes ietaupījuma vērts?” retoriski vaicā A. Gremzde.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl