”Ja nav, tad nav!” CSDD sešus mēnešus gaidītu numurzīmi ”atdod” citam

Agra īpašumā ir 2000. gada izlaiduma “Mitsubishi Galant”, kuru viņš saviem spēkiem nesteidzoties restaurē. Lai automašīnai piešķirtu īpašu odziņu, viņš nolēma iegūt arī atbilstošu numurzīmi.

Atpakaļ uz rakstu

13 komentāri

 • fff

  fff

  Vai nav vienalga, kāds cipars uz mašīnas? Man šķiet, ka dzīvē ir daudz svarīgākas lietas par ko satraukties, tērēt naudu, laiku un nervus. Tā vietā, lai skraidītu pa CSDD nodaļām, labāk pavadiet laiku ar sev tuvajiem.
 • ?
 • Xx

  Xx

  Lūk - šādi izskatās pilnīgi oficiāla, CSDD organizēta korupcija acu priekšā. Kādēļ nevar būt vienota webā pieejama, piemēram latvija.lv epakalpojumos, numuru datubāze, kurā notiek pieteikšanās numuriem, izsoles utml, lai valsts gūtu maksimālu ieguvumu?
 • Jānis

  Jānis

  Prieks, ka žurnālisti šim beidzot ir pieķērušies. Ja šo tēmu paraktu, tad smirdētu uz visām pusēm. Ļoti gribētu uzzināt - kādēļ un kā interesēs izvēles nr. joprojām nevar vienkārši apskatīt un izvēlēties internetā? Ak jā - tad pazustu iespēja piepelnīties CSDD darboņiem, kas "skaistos" nr par cash notirgo paziņām. Vai kāds jebkurā izvēles sarakstā ir rezējis vienciparu un divciparu nr? Bet "biezie" kaut kā tomēr ir baigi izmanīgie un paspēj īstajā laikā būt īstajā csdd filiālē lai pie tādiem tiktu. tas pats attiecas uz visiem 1111, 8888, 777, 333, 9999, utt. Kā viņiem tas izdodas bez pazīšanās CSDD.
 • Anniņa
 • Labrīt

  Labrīt

  Protams CSDD darbiniekiem ir iespējas rezervēt numurus, kādi 2 gadi atpakaļ aiz nožogojuma stāvēja 12 automašīnas ar reg. Nr xx69, pirmie burti tikai atšķiras .
 • Janka
 • Zigurds

  Zigurds

  Es teiktu, ka sviests tas ir. Kad DE reģistrēju savu auto, viņi pajautāja vai standarta vai izvēles un ļāva man pašam uzrakstīt savu nummuru kādu vēlos. Ja ir brīvs, varu dabūt un dabūju bez aizķeršanās. Piemaksājot kādus 14 eur ekstra. Mums tad no zelta šos jādod pa 150e.
 • VWasja

  VWasja

  Ja cilvēkiem nav vienalga, kādi burti-cipari ir uz alumīnija plāksnes, kas jums būtībā nav vajadzīga, bet valsts liek tādu pirkt - tad jābūt gatavam uz laika un naudas izmešanu. Ponti maksā naudu
 • 777

  777

  Lai BezTabu rezervē kādu numuru ar 777. Pareizi, visi numuri tiek izdalīti pa csdd iestādēm. Bet šie ir vieni no tiem numuriem kurus īpašie cilvēki tomēr VAR rezervēt pirms to numuru ierašanās konkrētajā csdd. Un parastie mirstīgie bez aploksnes pie kāda no īpašajiem cilvēkiem nemaz netiek klāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!