“Izskatījās kā no koncentrācijas nometnes!” Kuldīgas sociālo darbinieku acu priekšā teju nomirst vīrietis

Kuldīgas novada Gudenieku pagastā kādā mājā atrod vīrieti, kurš ilgstoši cietis badu un apsaldējis ekstremitātes tiktāl, ka nu draud amputācija. Vīrietim ir invaliditāte un garīga rakstura traucējumi. Lai gan ir sociālā dienesta redzeslokā, iedzīvotāji vaino nolaidībā tieši sociālos darbiniekus, kuru dēļ, viņuprāt, vīrietis teju gājis bojā.

Atpakaļ uz rakstu

81 komentārs

 • Jana Sweeney

  Jana Sweeney

  Vienu reizi mēnesī iet,lai varētu ievilkt ķeksīti grāmatā ??
  Nē nevajag krāsnis pašiem kurināt,pietiek ar attaisītām acīm darba laikā.
 • Antra Kordoviča

  Antra Kordoviča

  Riebekļi ,nevis soc.darbinieki.Kauna nav attaisnoties.Gādātu par šādiem cilvēkiem savlaicīgi,nekas tāds nenotiktu.Nav jau šādi cilvēki jābāž uzreiz centros.Visas šīs soc.programmas ir kaķim zem astes,kuras reāli dzīvē nemaz nedarbojas.
 • Iveta Popova
 • tors
 • pēc kara visi gudri!

  pēc kara visi gudri!

  Tik daudz redzīgu un dzirdīgu cilvēku ir mūsu sabiedrībā,kas zina kā vajag palīdzēt un kā nevajag rīkoties! Bet rezultāts vienalga ir tāds kāds ir! Visi ir tādi psihologi,sociālie darbinieki,priekššēdētāji, vadītāji,ministru un valsts prezidenti,bet vienalga valstī viss ir kārtībā! Ai,ai,ai kā Jūs tā? Kur bijāt, ka neredzējāt? Ak tikai bez tabū sižetā ieraudzījāt? Nu švaki,švaki.Par ko es maksāju nodokļus? Nolaidīgi un bezatbildīgi esat mīļie komentētāji! Labi, ka mums ir tādi raidījumi,kas visu atrisina tik daudzu cilvēku sirdīs! :) Turklāt par nodokļu maksātāju naudu! :D
 • Linda Upmale

  Linda Upmale

  Garīgi un fiziski slimam cilvēkam vispār nebūtu jābūt bez uzraudzības ?
 • Tauta beidziet! Kauns paliek!

  Tauta beidziet! Kauns paliek!

  Labvakar, mīlīši!
  Visi esam ļoti gudra tauta...

  Gudenieku pagastā mums ļoti populārs palicis Uğa kundziņš, kurš pilda gan sociālā darbinieka funkcijas, gan pārdevēja funkcijas utt. Tad kāpēc viņš nav gādājis par šo pagasta iedzīvotāju? Bet tas jau tikai starp citu.
  Varbūt nākamo reportāžu veidojam par viņu pašu- to cik "labs" viņš mums ir. Par to kā viņš Gudenieku pagastā (un netikai) apkrāpj cilvēkus- vecus, vientuļus, ar garīgām atpalicībām u.c. bezpalīdzīgos cilvēkus, kā arī atņemot cilvēkiem bankas kartes, čekos neiesitot pirktos produktus utt. Kundziņam pašam jāapdomājas, cik briesmīgi tas ir.
  Un kā var šādi runāt... mīlīši jums kauns nav!
  Nepatīkami lasīt, ka cilvēki nezinot reālo situāciju kā aitu bars blēj!
  Pārvaldes vadītāja nesniegs visu informāciju un tauta nekad nezinās visu, un nevienam nav jāatskaitās par visu. Atceramies!!!- INFORMĀCIJA PAR KLIENTIEM IR KONFIDENCIONĀLA!!!

  Esam taču cilvēki- beidziet riet!
  Ja sociālie darbinieki nav pietiekami labi- lūdzu, visas iespējas mācīties un pašiem kļūt par sociālā darba speciālistu. Pēc tam rakstiet šeit komentārus!
  • una

   una

   Atraduši kam piesieties. Vai Uģi tagad nomelnojat tāpēc ka viņš visai Latvijai izstāstīja kā Gudenieku pagastā izturas pret neaizsargātu invalīdu? Nav svarīgi vai invalīds ir rīcībspējīgs vai nē, viņš ir dzīvs cilvēks.
   Padomāsim loģiski. Ja Uģis kādam it kā ir atņēmis bankas kartes, kāpēc par to neziņoja policijai? Kāpēc pie viņa iepērkas ja krāpjas? Neviens jau ar varu uz autoveikalu netiek vilkts.
   Un akmeni metīšu soc. darbinieku lauciņā. Ja pagasta soc. darbinieki nespēj palīdzēt invalīdam, vai jau 11dienas atpakaļ nevajadzēja zvanīt kaut vai ātrajai palīdzībai? Būtu ticis Kuldīgas slimnīcā 11 dienas ātrāk, sakopts,siltumā, tīrībā, pabarots. Vai tas tik tiešam grūti? 21 gadsimts. Bet nē vienkārši pameta likteņa varā. Vai par to nebūtu jākaunas! Bet nu vainojat Uģi autoveikala saimnieku par to ka atrod invalīdu tādā stāvoklī. Bail pat iedomāties kas būtu noticis ar invalīdu pēc pāris dienām... Nav cilvēka, nav problēmu.
   Te tev nu bija-INFORMĀCIJA PAR KLIENTIEM IR KONFIDENCIONĀLA!
 • inese

  inese

  Nebrīnos.esmu 2.gr.invalide.viena jau trešo gadu-virs nomira ar vēzi.vēl varu ar sevi tikt galā,bet ar šausmām domāju,kas būs tālāk.man paredzēts asistents-soc.pasaka-tam jābūt ģimenes loceklim,bet kur to ņemt?Tai paša laikā dzirdu,ka citiem ir no coc.nodaļas....Nebrīnos vairs ne par ko,kas notiek,ne par ko,TIEM vinmēr ir atbildes...
  • Klāra

   Klāra

   Asistents var būt JEBKURA persona. Esmu asistents diviem cilvēkiem, kas nav mani ģimenes locekļi. Pat ne radinieki.
 • Ritma Apsīte

  Ritma Apsīte

  Kauns! Kauns! Kauns! Kur tad ir tie sociaalie darbinieki? Viss vieni meli!!!
 • Aleksandrs Frederiks Znovs

  Aleksandrs Frederiks Znovs

  Ar katru šādu ziņu es pie sevis nosaku: La cik stipri es mīlu savu dzimteni, bet arvien mazāk man gribētos tur atgriezties.
  • inese

   inese

   nevajag atgriesties,vienīgi ja galīgi nepaveicas,bet jaunie,kam galva uz pleciem un rokas vietā-ja man nebūtu apstākļi spieduši,jau nebutu gados un vīrs nebūtu saslimis,es nebūtu te,āķis lūpā bij-vēl sāp!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!