“Izrakstīja vairākkārt ar plaušu karsoni. Pie slimnīcas nevarēja pakustēties, paelpot!” “Stradiņus” vaino nolaidībā

Pēc sūdzībām par spēcīgām sāpēm un elpas trūkumu 40 gadus vecu vīrieti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķi nogādā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā (PSKUS), kur viņam konstatē gastrītu (kuņģa iekaisumu), pēc kā drīzumā izraksta no slimnīcas. Sāpēm kļūstot neciešamākām un elpai trūkstot aizvien vairāk, vīrieti atkārtoti nogādā PSKUS, kur aizvien uzstāda to pašu diagnozi un pacientu atkal palaiž mājās. Izlaists no slimnīcas vienatnē, vīrietis turpat uz ārstniecības iestādes kāpnēm paliek kā iemīts – sāpju un elpas trūkuma dēļ nespējot pakustēties. Ar trešo piegājienu pēc tuvinieces uzstājības vīrietim konstatē abpusējo plaušu pneimoniju ar pleirītu, un nu jau, kā atsaucoties uz dakteru klāstīto stāsta vīrieša māsa, sasirgušā veselības stāvoklis esot smags. Tuviniece vaino dakterus nolaidībā, vairākkārtējās pārbaudēs nekonstatējot nopietnās veselības problēmas. Viņa uzskata, ka, palaižot brāli uz ielas šādā stāvoklī, tikusi apdraudēta viņa dzīvība.

Atpakaļ uz rakstu

17 komentāri

 • Stradiñu slimnìcas darbiniekiem ir vienaldziga cilvèka dzivìba

  Stradiñu slimnìcas darbiniekiem ir vienaldziga cilvèka dzivìba

  Stradiñu slimnìcas darviniekiem ir vienaldziga cilvèku dzivìba
 • Ge
 • Ge
 • Info

  Info

  Sieviete uzvedās dramatiski, bļāva virsū personālam.
  Uz aicinājumiem atgriezties, pacients rupji visus izlamāja un atteicās iet. Speciāli stāvēja, bļāva, kamēr šī dāmīte filmēja.
  Parastais narķis ar lomku.
  "Izrāde" narkotiku devas saņemšanai.
 • Olga

  Olga

  Cien komentētājs "Ārsts"! Viņam ne tikai pneimonija bija, bet kopā ar plevrit! Ja jūs kaut ko sajedzat, plaušu karsoni jūs zināsiet, ka cilvēkam trūkst elpas un ir tādas sāpes ka nevar izciest!!!! Viņš 2 reizes bija slimnīcā un 2 reizes ir izrakstīts ar nepareizu diagnozi, kuru viņi pat ne pārbaudīja, jo gastritu var noteikt tikai ar kobru!!! Bet viņam taa nebija taisīta!!! Ceru ka jums nevajadzēs sastapties kādreiz ar tik mokošam sāpēm un aizsmaksanu
  • Ārsts

   Ārsts

   Cienījamā Olga, neapšaubu, šī cilvēka gala diagnozi, bet runa ir par to, ka to nekādi nevar " diagnosticēt" pēc video. Konkrētais gadījums ir jāvērtē atbildīgajām institūcijām, vai pareizi/ nepareizi pacients tika izmeklēts, ārstēts. Jum ir tiesības pieprasīt, lai jūsu tuvinieks tiktu normāli ārstēts, tomēr, šī, piedodiet, ir vienkārši spēlēšana uz emocijām.
 • Ārsts

  Ārsts

  1) Tā nav gārkšana; 2) pacienti ar plaušu karsoni negārdz. Varbūt arī cilvēkam bija plaušu karsonis, bet video nekādā veidā par to neliecina. Kaut kas tur tomēr nav tīrs. Es nostāšos, saliekšos un izdvesīšu neartikulētas skaņas - arī jutīsiet līdzi?
 • Элина

  Элина

  Как можно винить пациента?как тут написали?Пациента должны были положить на обследование и взять анализы,а не выписывать с неправильным диагнозом,пациенту была сделана позже операция на лёгких а ещё чуть чуть и человек бы умер,а врачи отправляют домой,это нормально?Халатное отношение,просто ужас.
 • S

  S

  Tá sauktá neatkarígá párbaude parasti novérté, ka taisníba slimnicas pusé, ja nu izdodas kaut ko acis kliedzosu pierádít, jo liecibu skaits ir viená pusé, pacients ir 1, varbút blakus otrs, nespeciálisti abi, dokumentos lídz tai kontrolei var paspét sarakstít, ko vajag, pie tam cunftes biedri savéjos sargá. Man par Stradiniem ir vislabákás atsauksmes(oftalmologi, meirokirurgi, onkologi), bet nupat atvedám májás smagá stávoklí gimenes draugu péc lídzíga rakstura eksekúcijám.
 • Irina

  Irina

  Страшно подумать, куда катится этот мир, если врачи давшие клятву Гиппократа - не навреди, могут так бездушно выбросить человека, не оказав ему помощи, поставив неправильный диагноз.
 • Tavs vārds

  Tavs vārds

  Ārstu vārdus uzvārdus vajag publicēt, tur attieksme ir šausmīga, ārsti ātrāk grib tikt cauri savai darba dienai un ātrāk no visiem atbrīvoties, pats to esmu izbaudījis, bija jālūdzas, lai uztaisa operāciju
  • spriidiic

   spriidiic

   Derētu gan . Diemžēl , t.s. datu aizsardzības likumi , nodrošina iespējas pat veselu epidēmiju uzzīmēt bez konkrētiem saslimušajiem .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!