Izpuvušas trepes un žurkas – ģimenes ar bērniem Liepājā dzīvo neapskaužamos apstākļos!

5 komentāri
Izpuvušas trepes un žurkas – ģimenes ar bērniem Liepājā dzīvo neapskaužamos apstākļos!
Foto: Ekrānuzņēmums

Vairākiem cilvēkiem lauzti kauli, ielūztot satrūdējušiem dēļiem, dzīve ar žurkām bailēs, ka kuru katru brīdi kaut kas bruks. Bailēs par drošību vairākas ģimenes sauc pēc palīdzības Bez Tabu, jo, kā uzskata nama Liepājā iedzīvotāji, Liepājas namu apsaimniekotājam gadiem ilgi nerūp, kādos apstākļos dzīvo cilvēki.

“Mūs galvenokārt uztrauc salūzušās trepes savairojušās žurkas, kas mūs ir apsēdušas, un “Liepājas namu apsaimniekotāja” bezdarbība,” par problēmām 1905. gada revolūcijas ielas 24. namā stāsta iedzīvotāja Aija.

Visus nama iedzīvotājus biedē trepes uz koplietošanas šķūni, kur glabājas malka, ar ko apkurina ēku. Tās ir stāvas, bet iztrūkst pakāpieni, savukārt tie, kuri palikuši, – satrūdējuši un ļodzīgi.

Foto

 

Iedzīvotāja stāsta, ka daudzi nemaz vēl nav sagādājuši malku ziemai, jo nezina, kā to nogādāt otrā stāva šķūnī, līdz kuram kāpt viņiem ir bail.

Viens puika ielūza. Ielūza dēlis, nokrita lejā, salauza roku. Viņam ielika dzelzs stieni rokā. Arī koridorī, koplietošanas telpā, ielūza dēlis, un kaimiņiene ielūza un salauza kāju. Kāpņu telpu iedzīvotāji labojuši par saviem līdzekļiem!

Šīs ir tikai dažas no problēmām, kas vajā nama iedzīvotājus. Dažs pat apsver domu ziemas periodā pārvākties uz dzīvi citviet apsaimniekotāja SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs”.

“2015. gada janvārī tika paaugstināta apsaimniekošanas maksapar kvadrātmetru, paceļot to līdz 50 eiro centiem, bet nekādi uzlabojumi nav redzami, nekas nav sagaidīts. Kur paliek mūsu nauda?” satraukta vaicā iedzīvotāja Aija.

Kāpēc gadiem ilgi SIA “Liepājas namu apsaimniekotājs” nerisina samizušās problēmas?

Skatieties Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

5 komentāri