Pirms desmit gadiem Oļegs piekrita izpalīdzēt tuviem draugiem, ieķīlājot savu dzīvokli, lai viņi saņemtu kredītu mājas iegādei. Desmit gadu laikā draudzība izputējusi, Oļegs piedzīvojis infarktu, palicis bez darba, un tagad banka klauvē pie durvīm, lai atņemtu dzīvokli – vienīgo, kas vīrietim pieder.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • pats

  pats

  Kur ir aitas tur ir cirpēji , ja galvoja tad vajadzēja arī kontrolēt tos par kuriem galvoja un vai pilda parādsaistības , ja parādnieki sāka nemaksāt bankai , tad vajadzēja uzreiz pārņemt parādsaistības un būtu dabūjis īpašumā to lietu par kuru galvoja ! Ko ta ! Cerēja ka izspruks sveikā ! Muļķis dabū pērienu gan pirtī , gan baznīcā ! Tādu "gudrinieku" ir cik uziet , kas domā ka parāds nav jaatdod !
 • otto

  otto

  ja banka atnnem dziivokli ,kaada tur veel vienoshanaas. Un izsole ar notiek taa teikt nepilniigi publiceeta. Jo piem , manaa pashvaldiibaa nemaz nezin iedziivotaaji ,ka notiek dziivokllu izsole. Tad jau otrajaa kaartaa vinnu var izsoliit pa paaris eiro.
 • &&&

  &&&

  Lai tā banka, krata tos, kas ņēma aizņēmumu, kaut no biksēm laukā, un visus viņu radus, bet ne svešu onkuli, kas gribēja tikai palīdzēt!
 • lsd

  lsd

  Vispār šādu praksi kā galvošanu vajadzētu atcelt.
  Sanāk ka paradnieks dzīvo cepuri kuldams, bet kredītu dzēsīs galvotājs. Galīgi aplami
 • Galija
 • Guntis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!