“Izmeklēšana veikta neprofesionāli, pavirši.” Kuldīgas tiesnese skaidro, kāpēc attaisnojusi dubultslepkavībā apsūdzētos

Sabiedrību satricinājis Kurzemes rajona tiesas Kuldīgā 5. augusta spriedums: attaisnoti divi vīrieši par pirms nepilniem 10 gadiem veikto dubultslepkavību. ”Sabiedrība ir tāda, kas labāk zina, kā tiesāt, kā ārstēt, kā audzināt bērnus. Labāk par tiesnešiem, skolotājiem, ārstiem,” – tā par sabiedrības sašutumu izsakās tiesnese Daina Alksne, kura tai pat laikā ir pārliecināta, ka apsūdzētie ir iesaistīti noziegumā, bet attaisnojošais spriedums skaidrojams ar policijas un prokurora nerūpīgo darbu pierādījumu sagādāšanā. Izmeklētāji un Prokuratūra gan ir pārliecināti, ka darbs padarīts godam, lai piespriestu apsūdzētajiem mūža ieslodzījumu.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • Fakts.

    Fakts.

    Redzot mūsu izmeklētājus kas ir pilnigi neadekvāti saviem amatiem. Policists kas var piedraudēt Kafejnīcām kā uzliks sodu par to ka mūzika skan no diska - pilnīgs pajoliņš. Un tas izmeklēja Martinosna lietu-kur tas mēsls noslepkavoja invalīdu.
  • Fakts

    Fakts

    Varbūt attaisnoja jo mūsu tiesu var nopirkt? Un puse policijas ir perkamas dirsas. Un sievietes policijā kuras neredz tālāk par savu degungalu. un ir tik tupas. Blin ka pat neievēro kameras apkārt slepkavību vietām. Šis stāsts ir par to ka Jekabsons. Tur uz grauda tiesneša ģimeni. Parādīja līķus, atrada ieroci, un zināmi cilvēki kas mūsu sabiedrībai nav vajadzīgi. Ratniekam vēl droši ir zināmi fakti par Zīli no Īvandes ko šis aptirija un piesita un ar auto sabrauca,un pameta nomirt uz ceļa. Pats lielījās birbalim. Vēl martinsonu attaisnoja ar Ratnieku kopā jo invalīds pats sevi nosita un iestūma savu auto Ēdoles ezerā. Ēdoles centrā kamerās tika daudz kas fiksēts bet par samaksu policijai tas tika dzēst. Skumji bet fakts kāda ir mūsu policija un tieslietu sistēma Kuldīgā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!